reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

reklama
No strasznie ciekawa jestem jaki będzie duży, w ogóle jak będzie wyglądał, czy będzie miał włosy jak Ala, ona tez była taki długi szczypior z wielkimi małymi stopkami :) w poniedziałek mam się naczczo zgłosić do szpitala, zrobią min wszystkie badania, a we wtorek cesarka, chyba że będzie tłok na sali operacyjnej to w środę :)
 
Przyszedł mi wkoncu raport z wtorkowego usg..
Noi jak widać mały jest do przodu konkretnie. Oczywiście pytałam czy to moze zwiastować wcześniejszy porod albo czy będziemy obserwować sytuacje i wcześniej indukować przez to w razie potrzeby.. To mówią nie nic to nie zmienia termin jest jaki jest.. A ja sie pomału martwię o wielkoluda mojego .. Wklejam screena..
Zobacz załącznik ImageUploadedByForum BabyBoom1438353206.362313.jpg

I popatrz akuku jakie afi, a my wtedy podczas usg byliśmy 35t5d.. I systematycznie co tydzien jak mam usg to te wody spadają 19.2 16.5 16.9 15.2 noi teraz 14.4
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438353206.362313.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Werci to będzie kawał malucha :) To powodzenia, 3mam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :)
To pewnie teraz stres przed, zwłaszcza że wiesz dokładnie kiedy :)
 
Do góry