reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Dziewczyny miałam po wtorkowej wizycie opisać co i jak. No i opisałam, ale mnie oczywiście wyrzuciło. Już się przeprosiłam z bb i pisze jeszcze raz.
We wtorek miałam wizyte na temat porodu, chciałam pomówić o możliwościach sn, czyli o obrocie zewnętrznym, ale blizna po cc mnie dyskwalifikuje.Jestem po kwalifikacji do cc. Tak, cc. CZekam na telefon, ma ktoś zadzwonić i poinformować mnie o terminie, ech... Wizyta u anestezjologa ustalona. Dziewczyny juz nie płaczę. Dr u której byłam to anioł, splynal na mnie taki spokój, jakiego nie zaznalam od momentu. , gdy dowiedziałam się o pośladkach. Po ponad miesiącu nerwów, płaczu, kłótni z mężem o byle co jestem spokojna. Trudno, nie tracę nadziei, że Julek się obróci. Koszule do porodu SN mam spakowana. Ale jestem już innym człowiekiem. Może potrzebowałam wiedzuec co i jak w razie cc, moze potrzebowałam wiedzieć, że mnie przyjmą. W każdym razie jest dobrze.

Co do GBS to mój gin wpisala mi dodatni, po tym jak mu powiedziałam, ze miałam w ciąży z Franiem. Mimo to w szpitalu, w którym chce rodzic wymagają aktualnego badania, wiec zrobiłam kilka dni temu. Fioleczka nic się nie martw, wiele kobiet to ma.
 
reklama
Kruszka,
Super!!! Brzmi duzo lepiej. W pewnym sensie nawet ci zazdroszcze, bo wiesz juz na co masz sie nastawic i mozesz sie przygotowac. Na pewno bedziesz miala dobra opieke i pomoga z kp.
 
Kruszka, cieszę się,że odetchnęłaś. Teraz będzie tylko dobrze. Termin wiadomy - zazdroszczę. Z jednej strony wolę SN, ale z drugiej ten komfort daty CC jest bezcenny
 
Kruszka super ze juz spokojniej to przyjelas. Bedzie dobrze. I date znasz a to jest akurat duzy plus.

Ukanki mam pytanko.

Jakie Afi mialyscie w ok 36tc
Afi 143
Hc 319
Ac 318
Fl 67
W mm wszystko.
 
reklama
Do góry