reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

reklama
Lucalew do 36 rośnie, później spada, ale najwidoczniej to nie jest reguła. To pewnie też kwestia nawodnienia
 
Wreszcie chwila odpoczynku. No warjactwo na całego.

Po wizycie ok. Wszystkie pomiary w normie. Oluś w okolicach 50 centyle jest wiec w sam raz. Wszystkie wymiary w normie. Przepływ pępowiny też jak należy.]
Jedynie co straszny z niego śpioch i leniuch. Na usg poruszyl sie 2 razy tylko dlatego wyslali nas na ktg. Tam na początu też straszna cisza ale po kubeczku herbaty z 2 lyżeczkami cukru troche sie zozruszał. 2 razy skoczyło mu serducho do 163 a tak to to w przedziale 129-132.
Kazała liczyc ruchy i jakby co to dzwonic.

Pytała mnie tylko o poprzedni poród (sn czy cc), ze względu na polożenie łożyska...nie wiem o co jej chodziło...
 
Mnie jeszcze prawie 4 tygodnie zostały (jestem 36+2) Niech siedzi. Nie mam parcia.

Wg usg waga 2.796 (+/- 481)
Glowa 32 cm. brzuch 32.4 cm, kosc udowa 6.7 cm, AFI 19 cm,
Teraz szukam sobie o normach przepływu krwi w pępowinie.
Tu mam Umbilical Artery Ri 0.57
i Umbilical Artery Pi 0.82

Może poprostu taki z niego śpioch...

NA usg, kobieta przeprowadzajaca pomiary mówi do joschki, patrz tu jest Twoj braciszek, takie male bejbi.. A on, nie to kaczka.... Wiec mam w brzuchu kaczkę
 
reklama
Do góry