reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

reklama
u mnie robia gbs po 36tyg wszystkim, u mnie ujemny

dzisiaj bylam na wizycie, rozwarcie takie samo, jeden palec a mala wazy 3500. w piatek ide do szputala na ktg, chyba ze wczesniej mnie wezmie, mam nadzieje ze jak pojde w piatek to juz urodze i wyjde z dzidzia, bardzo bym chciala
 
Akuku a z moczem, na pierwszych badaniach wyszło Ci coś?
Jeśli sie martwisz idz do GP i powiedz że sie martwisz i chesz miec pobrany wymaz.
 
Pupui nie nic mi nie wyszlo ..przynajmniej nic mi nie wiadomo. Ja wogle zadnych infekcji..grzybic nigdy nic nie mialam.
 
Akuku,
Ja nie mialam zadnej infekcji w tej ciazy...
Dziwne troche, ze w PL prosza o zrobienie tych badan po 35 tyg ciazy a w UK wystarczy badanie moczu na poczatku. Poza tym prosza o 2 wymazy, z pochwy i z odbytu...
 
reklama
U nas robia po 35t tylko dopiero we wtorek mam wizytę.. Ale wlasnie tez i mowili i czytałam ze te bakterie to sie pojawiają i znikają i dlatego im bliżej porodu tym wynik wiarygodny.. Wiec zastanawia mnie jak oni w UK to w moczu sprawdzają i to na początku ciazy ?
 
Do góry