reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Akuku no to ładnie waży- prawidłowo. Też sie dzis zastanawiałam czy odstawić magnez. Wtedy szybciej o poród?
 
reklama
Lilija czy latwiej to nie wiwm ale jak bioreagnez to jakby wstrzymuje skurcze przygotowujace.. jak maja aie rozwinac to sie roWina wiec pozostawiam ti juz naturze ;)
Mala juz jest praktycznie donoszona.no jeszcze tydzien moglaby posiedziec.. ale nie wierze by jeden tydzien wnosil wielka roznice ;) a pewnie mimo skurczy bede sie meczyc ddlugo dlugo..i jesCze po terminie haha.
 
A;-)Kuku, super ze mała ma piekńa wagę!
ciesze sie bardzo!

wrocilam z ktg. Skurcze 50-60 średnio regularne.
małej tętno ok.


seba w domu, idę go gwałcić! I ńie ma ze główka przeszkadza!
 
Akuku doczytalam. Mala juz duża - alurat na mloda damę.
U mnie i jad męża i O i sprzatanie i wysiłek nic nie dają. Tylko szyjka boli i tyle
Jak nic będę czekac do 3go.... lub 15go.....
Na dod moj starszy teraz wyjezdza na tydzirn i nie będę miala z kim zostawić mlodszego gdyby coś.
Ps mojego bąbla tatusiny kij nie przeraża chyba
 
Ostatnia edycja:
T:-)Aaaaa chyba ze jest wygodna jak tatuś i tam gdzie miękko i ciepełka tam jej najlepiej i ma mnie w dupoe.

little, to razem pewnie urodzimg!
 
reklama
Dobre wiadomości z wizyt ciesze sie :)

Beata biedactwo i tak czekają noe wiadomo na nic?? Nie rozumiem tych lekarzy..

Anney no to działaj działaj..

Akuku kijem po głowie no padłam haha :D moj znowu ma okres typu "lepiej nie".. Ale znając jego juz długo nie wytrzyma haha
 
Do góry