reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Anney nic się nie dzieje:-) net mam do d*** i przez większość czasu nie mam wcale:-(
A ciągle to samo tetno raz szybuje do gory a raz potrafi nawet zaniknac na chwile. . No do terminu siedze na bank w szpitalu a jak dalej nie będzie nic ruszać to wywolaja ale nie wiem jeszcze kiedy.

Trzymam za was kciuki. Dopiero jak będę w domu pewnie będę mogla pisać normalnie..
 
reklama
Ogolnie przepraszam se ostatnio sie nie odzywam ale trudno sie wbic w temat a poza tym chodze zla bo nawet myslalam ze dziewczyna z bloku ma termin pozniej niz ja a ona juz urodzila! A ja dalej sie kulam :D
Beaciu wedlug suwaczka za 3 dni masz termin. Tetno skacze wiec ze tak sie brzydko wyraze na **** oni czekaja???? Przeciez chyba lepiej byloby wywolac i juz malutka przebadac tak o. A nie czekaja na oklaski czy co :/ jak mnie to irytuje......
 
Zamiast na spokojnie poki jest na to czas zajac sie tym odpowiednio to pozniej sie bede obsrywac i niech tak nie daj boze bedzie sie cos gorszego dzialo to nagle w biegu beda cc robic i dupa :/ ty sie meczysz, mloda sie meczy a oni sobie obserwacje wymyslili no paranoja
 
Zgadzam się z Magdą w 100%. Też nie wiem na co oni czekają, masz donoszoną ciążę i śmiało mogą indukować poród !
 
Jestem po.
Hit internetu normalnie.
Rozwarcie jakie było takie jest, 1palec. Na usg 2.6cm
Ale.....
Długość
Szyjki nie 1.8! A Q...wa3.5cm!!!!
Miękka bardzo ale 3 I pol centymetra!!!!!!

Ja nie wiem czy oni w szpitalu mierzyć nie potrafią czy co...
Jestem załamana.


Efir: łożysko ma dużo zwapnień

Mała przybrała 10g od zeszłego piątku.
Spała.
Główka totalnie przy szyjce.

Lecę na ktg.


Mam ochotę wyć w niebogłosy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry