reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
miliondi, dagmar, wspolczuje Wam takich przezyc, az mnie ciarki przeszly czytajac...

A ja dzis bylam na USG 3D i oficjalnie dalaczam do grona kwietniowek spodziewajacych sie synow :) Pierwsze co nam sie objawilo na ekranie to rozkraczone nozki z pokazna sikawka ;) Jeszcze zanim pan doktor powiedzial ze chlopak, bylo jasne ze nie moze byc inaczej ;) Wiec po raz pierwszy oficjalnie - przedstawiam Wam mojego syna :) Zobacz załącznik 591601
Zobacz załącznik 591602

Piękny synuś :-)
 
Opowiem wam jeszcze o lekarzu do którego wyjątkowo poszłam wczoraj na badania. Jeśli chodzi o same badania to wykonał je bardzo dobrze i bardzo dokładnie, ale z uwagi na jego podejście raczej już do niego nie wrócę. Powitał mnie w drzwiach z rubasznym uśmiechem na twarzy i głębokim spojrzeniem w oczy i od razu rzucił się do całowania rączek. Podczas badania czułam się strasznie skrępowana, ponieważ cały czas ręcę latały mu po moich nogach. Nie przepuścił żadnej okazji żeby mnie po nich głaskać i wydaje mi się, że miał z tego perwersyjną radość. Podczas robienia USG przez brzuch nie pozwolił mi się ubrać i leżałam przed nim naga od pasa w dół. Wiecie jak to jest, że kobieta zawsze wyczuje jak facet się do niej ślini. Ale na boga, ja jestem jego pacjentką i do tego w ciąży!!!!!! Oczywiście mogę być przewrażliwiona i wyolbrzymiać sytuację, a on po prostu ma taki styl pracy, ale miałam już do czynienia z wieloma lekarzami i żaden nie zachowywł się w ten sposób. MASAKRA
 
Dziekuje bardzo :)

Agunia, ja tez mialam kiedys takiego ginekologa ktory na mnie lecial i dotykal bardziej niz bylo potrzeba. Ale jakos mi to wtedy nie przeszkadzalo. Natomiast w ciazy zrobilam sie mocno niedotykalska i mysle ze tez bym sie na Twoim miejscu wkurzyla. Szczegolnie przy pacjentce w ciazy takie nadmierne spoufalanie sie jest jakies niesmaczne.

Dziewczyny, powiedzcie mi, czy na wydrukach danych takich z ekranu USG, zawsze jest pierwsza wpisana plec zenska (alfabetycznie) czy urzadzenie samo rozpoznaje plec? Bo nam wczoraj lekarz powiedzial ze na 100% widzi chlopca, a patrzymy dzis na wydruk z USG, tym z danymi typu dlugosc ciala itp, a tam jak wol: "Gender: female" :p I teraz sie zastanawiamy czy lekarz zapomnial zmienic dane przed zrobieniem wydruku, czy urzadzenie inaczej rozpoznalo plec niz on...
 
Opowiem wam jeszcze o lekarzu do którego wyjątkowo poszłam wczoraj na badania. Jeśli chodzi o same badania to wykonał je bardzo dobrze i bardzo dokładnie, ale z uwagi na jego podejście raczej już do niego nie wrócę. Powitał mnie w drzwiach z rubasznym uśmiechem na twarzy i głębokim spojrzeniem w oczy i od razu rzucił się do całowania rączek. Podczas badania czułam się strasznie skrępowana, ponieważ cały czas ręcę latały mu po moich nogach. Nie przepuścił żadnej okazji żeby mnie po nich głaskać i wydaje mi się, że miał z tego perwersyjną radość. Podczas robienia USG przez brzuch nie pozwolił mi się ubrać i leżałam przed nim naga od pasa w dół. Wiecie jak to jest, że kobieta zawsze wyczuje jak facet się do niej ślini. Ale na boga, ja jestem jego pacjentką i do tego w ciąży!!!!!! Oczywiście mogę być przewrażliwiona i wyolbrzymiać sytuację, a on po prostu ma taki styl pracy, ale miałam już do czynienia z wieloma lekarzami i żaden nie zachowywł się w ten sposób. MASAKRA

O masakra.. też bym do takiego zwyrola nie poszła. Jednak lekarz tak "intymny" powinien budzić zaufanie pacjentek i wiedzieć jak się wobec nich zachować.. Najgorsi są Ci starzy, już nawet nie tylko ginekolodzy , ogólnie lekarze, mi wystarczy że słysze od takiego obleśne kwiatuszku, niuniu czy laleczko :eek: to mam ochote szczerze mówiąc trzasnąc po twarzy.
 
Agunia szczerze współczuję. Na prawdę mogłby się facet w takiej profesji potrafić zachować. Mój gin jak mi robił usg przez brzuch to zasłonił mnie taką serwetą żebym nie była skrępowana. Matko Agunia rzuć na prv nazwisko tego lekarza bo a nóż widelec ja się na niego natknę:(
Jouluatto ja niestety nie pomogę bo sama ostatnio na płycie z wizyty szukałam pindolka i ja go znalazłam ale mój mąż twierdzi że to nóżka:) Lekarz powie nam dopiero 20 listopada co bedzie:) Ale myśle że może zapomniał zmienić dane bo oni tam niektóre rzeczy ręcznie zaznaczają:)
 
Ale wam fajnie że już wiecie co będzie. Ja po wizycie w czwartek dalej nie wiem. Kolejna dopiero 28 , choć zainspirowałyście mnie na mały skok w bok i konsultacje u innego lekarza. Dodam że do swojego chodzę na fundusz. Pozdrawiam super te wasze foteczki
 
Opowiem wam jeszcze o lekarzu do którego wyjątkowo poszłam wczoraj na badania. Jeśli chodzi o same badania to wykonał je bardzo dobrze i bardzo dokładnie, ale z uwagi na jego podejście raczej już do niego nie wrócę. Powitał mnie w drzwiach z rubasznym uśmiechem na twarzy i głębokim spojrzeniem w oczy i od razu rzucił się do całowania rączek. Podczas badania czułam się strasznie skrępowana, ponieważ cały czas ręcę latały mu po moich nogach. Nie przepuścił żadnej okazji żeby mnie po nich głaskać i wydaje mi się, że miał z tego perwersyjną radość. Podczas robienia USG przez brzuch nie pozwolił mi się ubrać i leżałam przed nim naga od pasa w dół. Wiecie jak to jest, że kobieta zawsze wyczuje jak facet się do niej ślini. Ale na boga, ja jestem jego pacjentką i do tego w ciąży!!!!!! Oczywiście mogę być przewrażliwiona i wyolbrzymiać sytuację, a on po prostu ma taki styl pracy, ale miałam już do czynienia z wieloma lekarzami i żaden nie zachowywł się w ten sposób. MASAKRA


a dlaczego Ty mialas zdjete majtki przy badaniu przez brzuch ???!!!
 
Madziolinka może była wcześniej badana na fotelu:) Ja np co wizytę mam badanie ginekologiczne i potem dopiero usg
 
reklama
Do góry