reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

hej dziewczyny, jestem świeżo po wizycie u gina, uśmiałam się trochę, głownie z węża, bo dziś pierwzy raz był razem ze mną na usg i miał taką minę jak mu lekarz dzidziolka pokazywał, że myślalam że się tam posika. Maleństwo ogólnie piękne, zdrowe, około 10 cm, ssało kciuka , machało rączkami ( mąż w szokuu- to nasze pierwsze) i TAK PIĘKNIE WYPINAŁO SIE DO NAS PUPĄ , że lekarz powiedział że coś tam on stwierdził, ale z płcią to on nam lepiej za miesiąc powie zeby pewność mieć. U nas ogółem remont, dlatego brak internetu i mniejsza obecność na forum, ale jak juz skończymy to bede nadrabiać ;-)
IMG_20131018_182934.jpg IMG_20131018_183044-1.jpg

POZDRAWIAM :)
 

Załączniki

  • IMG_20131018_182934.jpg
    IMG_20131018_182934.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 59
  • IMG_20131018_183044-1.jpg
    IMG_20131018_183044-1.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Tak jak obiecałam piszę :-)

No to jestem po wizycie. Brzuch mnie boli i jest napięty.Wszystko przez stres..buuu
A więc, dzidzia zdrowa, wiek ciąży USG pokrywa się z OM więc git. Serducho buje, wszystko na swoim miejscu. Mam nakaz jedzenia jajek, jajek, pietruchy- naci i pokrzywy no i burak też wchodzi w grę. Mam się nie forsować (tu moje ciągnięcia brzucha wychodzą). Maleństwo współpracować zbytnio nie chciało, znaczy spało
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
. Dla mnie to nowość bo Jaśko się wiercił strasznie od samego początku. Drugi pęcherzyk już się prawie całkowicie wchłonął. No i najprawdopodobniej będzie córa, ale nie nastawiam się w ogóle. Chyba, że potwierdzi to kolejne USG.
 
hej dziewczyny, jestem świeżo po wizycie u gina, uśmiałam się trochę, głownie z węża, bo dziś pierwzy raz był razem ze mną na usg i miał taką minę jak mu lekarz dzidziolka pokazywał, że myślalam że się tam posika. Maleństwo ogólnie piękne, zdrowe, około 10 cm, ssało kciuka , machało rączkami ( mąż w szokuu- to nasze pierwsze) i TAK PIĘKNIE WYPINAŁO SIE DO NAS PUPĄ , że lekarz powiedział że coś tam on stwierdził, ale z płcią to on nam lepiej za miesiąc powie zeby pewność mieć. U nas ogółem remont, dlatego brak internetu i mniejsza obecność na forum, ale jak juz skończymy to bede nadrabiać ;-)
Zobacz załącznik 588908 Zobacz załącznik 588909

POZDRAWIAM :)

Super :)
Remontuj się i wracaj :)

Tak jak obiecałam piszę :-)

No to jestem po wizycie. Brzuch mnie boli i jest napięty.Wszystko przez stres..buuu
A więc, dzidzia zdrowa, wiek ciąży USG pokrywa się z OM więc git. Serducho buje, wszystko na swoim miejscu. Mam nakaz jedzenia jajek, jajek, pietruchy- naci i pokrzywy no i burak też wchodzi w grę. Mam się nie forsować (tu moje ciągnięcia brzucha wychodzą). Maleństwo współpracować zbytnio nie chciało, znaczy spało
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
. Dla mnie to nowość bo Jaśko się wiercił strasznie od samego początku. Drugi pęcherzyk już się prawie całkowicie wchłonął. No i najprawdopodobniej będzie córa, ale nie nastawiam się w ogóle. Chyba, że potwierdzi to kolejne USG.

No więc gratuluję i czekamy na potwierdzenie córeczki :)
 
hejo:) ja wczoraj byłam na wizycie nie mogłam sie doczekać swojej na nfz (30.10) wiec poszłam prywatnie pani gin bardzo miła i rzetelna zaskoczona tym że ja żadnych badan nie mam zrobionych (tylko podst.krew i mocz) ani hcg toksoplazmoze i wiele innych aż po samą przezierność ,na która jest już za późno ale pani doktor pocieszyła zrobiła bardzo dokładne usg wszystko tłumacząc i mierząc i wszystko jest jak w porządku serducho, nerki ,żołądek itd na swoim miejscu :) serducho waliło jak szalone co za uczucie:tak: tatuś też był i musiał płeć rozpoznać i co ? tak kochane następny pysiolek na forum :-):-):-)a tatusia aż zatkało całą wieczór i noc przeżywał :) i gin powiedziała żeby dla mojej gin powiedzieć żeby mi badania porobiła a jak nic z tym nie zrobi to zaprasza do siebie :) a i nasza kluseczka ma już prawie 10cm z usg wychodzi 15 tydz a z om 16 :-)
 
reklama
Do góry