reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Cieszę się, że Wam się wizyty udały:) Ja celibatu nie muszę przestrzegać, ale co z tego, skoro w ogóle ochoty nie mam...:(
 
reklama
gratuluję udanych wizyt i samych świetnych wieści :)

My zakazu nie mamy, ale ja kompletnie nie mam chęci. O ile w dzień jeszcze mam jakieś siły, to wieczorem padam w 3 sekundy. W dzień nie ma jak , bo mąż w pracy w weekend Młody w domu ;)

Na innym forum dziewczyna napisała, że jej lekarz powiedział, że dzieci matek, które w ciąży przeżywają dużo orgazmów rodzą się weselsze i inteligentniejsze. :-D
 
Ja też mam celibat :-D Normalnie kub dziewic nam się tu robi ;)
Ale co z tego, jak ochoty i tak nie miałam to raz, bałam się że coś się dzidziowi stanie to dwa.
 
czyli generalnie radę, żeby zadbać o życie seksualne w ciąży można o kant d... rozbić :-D u mnie też celibat, i też zalecony przez gin. tak ogólnie to bym chciała, ale bardziej to się mąż boi, że coś zrobi dziecku :p
 
hehe.. no tak

GoGA ja mam to samo, celibatu nie mamy, checi są (jak juz sie rozbudze :) ) ale mąż to normalnie teraz traktuje mnie jak obiekt medyczny..jak prosze zeby dotkna brzucha to ledwo co reke przylozy :D moze jak poczuje ruchy to bedzie mu jakos latwiej, nie chce do niczego zmuszac.. ale kurcze mam chyba wieksza ochote niz przed ciaza bywalo :) i ciezko jest :-D
 
reklama
hahaha dobre, uśmiałam się dziewczyny :D jesteście niezłe :D
to ja się wybiję :) celibatu nie mam, ochota ujdzie, drzemka dziecka w dzień lub wieczorem i da radę. Teraz to pikuś, ale pod koniec to akrobacje :) ale nie wiem czy ta teoria powyższa się sprawdza hahah
 
Do góry