reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

U mnie też zakazu na bzykanko nie ma tylko mąż rzadko w domu bywa:-( a chęci u mnie są oj i to ogromne hehe lepiej jak przed ciążą :-D. W pierwszej ciąży to prawie nic nie było bo myślałam że jak tam w brzuszku dzidziuś siedzi to jakoś tak głupio się bzykolić ale teraz to oby mąż był pod ręką i dawaj do roboty :-D.

Wczoraj byłam na wizycie i już dawno się tyle nie śmiałam - głupawki jakiejś dostałam bo jak pan dr chciał wypuścić poprzednią pacjentkę z gabinetu to się drzwi zatrzasnęły i wyjść nie mógł:-D . Mąż tej pacjentki łomem drzwi otwierał :-D.
U mnie wyszło wszystko w porządku dzidziuś zdrowy ale nie chciał pokazać co ma między nóżkami a buzię rączką zakrył. Następna wizyta będzie bardziej szczegółowa bo to już półmetek :szok:! Teraz mam brać magnez i femibion no i w następnym tygodniu mam się jeszcze raz zgłosić do gina do polikliniki bo tam wystawi skierowanie do kardiologa takiego od ciążarnych a to ze względu na moje niskie ciśnienie i ciągłe zawroty głowy. Powiedział że lepiej dmuchać na zimne i chciałby żeby obejrzał mnie specjalista.
 
reklama
Haha ale sie usmialam z waszych wypowiedzi. Szczegolnie z tych snow. Generalnie w ciazy sny sa bardziej realne, a juz erotyczne tym bardziej. W poprzedniej ciazy zdarzaly mi sie czesciej, teraz ochota troche mniejsza, bo i sil mam mniej, bardziej zmeczona jestem. Synek raczej nie przeszkadza, ale ja po prostu padam do lozka zaraz po tym jak synka spac poloze i nic nie jest mnie w stanie ruszyc.
 
U mnie też zakazu na bzykanko nie ma tylko mąż rzadko w domu bywa:-( a chęci u mnie są oj i to ogromne hehe lepiej jak przed ciążą :-D. W pierwszej ciąży to prawie nic nie było bo myślałam że jak tam w brzuszku dzidziuś siedzi to jakoś tak głupio się bzykolić ale teraz to oby mąż był pod ręką i dawaj do roboty :-D.

Wczoraj byłam na wizycie i już dawno się tyle nie śmiałam - głupawki jakiejś dostałam bo jak pan dr chciał wypuścić poprzednią pacjentkę z gabinetu to się drzwi zatrzasnęły i wyjść nie mógł:-D . Mąż tej pacjentki łomem drzwi otwierał :-D.
U mnie wyszło wszystko w porządku dzidziuś zdrowy ale nie chciał pokazać co ma między nóżkami a buzię rączką zakrył. Następna wizyta będzie bardziej szczegółowa bo to już półmetek :szok:! Teraz mam brać magnez i femibion no i w następnym tygodniu mam się jeszcze raz zgłosić do gina do polikliniki bo tam wystawi skierowanie do kardiologa takiego od ciążarnych a to ze względu na moje niskie ciśnienie i ciągłe zawroty głowy. Powiedział że lepiej dmuchać na zimne i chciałby żeby obejrzał mnie specjalista.

łomem????????????
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ancona gratuluję wizyty.

Co do bzykania hahaah ja chęci mam, mało tego-sex śni mi się tak często, że już tego nie ogarniam:-D
Ale jak zakaz to zakaz:eek:

No bomba, klub dziewic marzycielek :D
 
ancona gratuluje wizyty! u mnie z seksem jest zupelnie na odwrot, ja chce bardziej niz wczesniej, zakazu nie mamy tylko musze pilnowac zeby mi moj nie zasnal przed kompem wieczorem :p na szczęście się nie boi, że zrobi krzywdę małemu, ale jak w większości macie zakaz to kończe temat co by przyszłych mam nie denerwowac :) muszę w poniedziałek poleciec do Polski na kilka dni i się strasznie martwie z maleństwem w brzuszku do samolotu :( trzymajcie kciuki!
 
ancona gratuluje wizyty! u mnie z seksem jest zupelnie na odwrot, ja chce bardziej niz wczesniej, zakazu nie mamy tylko musze pilnowac zeby mi moj nie zasnal przed kompem wieczorem :p na szczęście się nie boi, że zrobi krzywdę małemu, ale jak w większości macie zakaz to kończe temat co by przyszłych mam nie denerwowac :) muszę w poniedziałek poleciec do Polski na kilka dni i się strasznie martwie z maleństwem w brzuszku do samolotu :( trzymajcie kciuki!

Myślę, że spokojnie możesz sobie pozwolić na lot. Z tego co wiem w ostatnich tygodniach ciąży nie wolno
 
Mi na seks wrocila ostatnio ochota i to bardzo, ale same zblizenia zrobily sie jakies nieprzyjemne... Troche jakby byl jakis stan zapalny czy cos, chociaz wszystko jest ok...
 
reklama
Do góry