reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Hej Dziewczyny :) ja też już jestem po wizycie, strasznie się denerwowałam i stresowałam po ostatnim leżeniu w szpitalu czy już wszystko będzie w porządku ale na szczęście tak :) Wciąż mam tylko więcej leżeć niż chodzić i ograniczać jakieś gwałtowniejsze ruchy . Potwierdziła nam się CÓRCIA, już na 100%, byliśmy na usg 4d jestem mega zadowolona same badanie trwało ok. godziny wszyściutko pomierzone, posprawdzane, przepływy, serduszko, kości - wszystko prawidłowe, mega miły lekarz. Malutka waży 375 gram i tak się wierciła przez całe badanie że nie dawała sobie zdjeć cykać i zasłaniała sie rączkami, zresztą ostatnio jakas w ogole nadaktywna bo co chwile mnie puka w brzuszek :-D:-D:-D:-D:-D Pozdrawiamy z małą Olą !
IMG_20131211_1_13.jpgIMG_20131211_1_43.jpgIMG_20131211_1_36.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20131211_1_13.jpg
    IMG_20131211_1_13.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 79
  • IMG_20131211_1_43.jpg
    IMG_20131211_1_43.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 78
  • IMG_20131211_1_36.jpg
    IMG_20131211_1_36.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 70
reklama
A ja już po nadprogramowej wizycie:) Wyniki mam w normie tzn jesy troszkę spadków ale nie za dużych więc zobaczę co mój lekarz prowadzący powie. Szyjka najważniejsze że zamknięta i w miarę twarda więc ok. Zobaczę też co mój ginek na to bo nie mierzona. A z Kubusiem też wszystko w normie. Ruszał się skubany tak że nie dało się go pooglądać. Łepek miał z lewej strony a nóżki z prawej i się wyginał:))) Ogólnie jestem zadowolona:) Mam nadzieję że połowkowe badanie potwierdzi wszystko a to już w środę:))

Supr :)

Hej Dziewczyny :) ja też już jestem po wizycie, strasznie się denerwowałam i stresowałam po ostatnim leżeniu w szpitalu czy już wszystko będzie w porządku ale na szczęście tak :) Wciąż mam tylko więcej leżeć niż chodzić i ograniczać jakieś gwałtowniejsze ruchy . Potwierdziła nam się CÓRCIA, już na 100%, byliśmy na usg 4d jestem mega zadowolona same badanie trwało ok. godziny wszyściutko pomierzone, posprawdzane, przepływy, serduszko, kości - wszystko prawidłowe, mega miły lekarz. Malutka waży 375 gram i tak się wierciła przez całe badanie że nie dawała sobie zdjeć cykać i zasłaniała sie rączkami, zresztą ostatnio jakas w ogole nadaktywna bo co chwile mnie puka w brzuszek :-D:-D:-D:-D:-D Pozdrawiamy z małą Olą !
Zobacz załącznik 598738Zobacz załącznik 598739Zobacz załącznik 598740

No no jak się wstydzi cudnie :)
 
Millondi super zdjecia :)

Gratuluje udanych wizyt i kolejnych ujawnionych plciowo maluchow :)

Ja wczoraj bylam u endokrynolog, ktora powiedziala ze moje ostatnie wyniki hormonow tarczycy sa wrecz modelowe i nie ma sie absolutnie czym martwic :) Raz w tygodniu mam brac podwojna dawke hormonow, ze wzgledu na rosnace zapotrzebowanie dziecka, poza tym zadnych zmian.

Co do wagi, ja na razie mam 3kg na plusie.
 
Dziewczyny gratuluję wszystkich udanych wizyt:)
I witam w klubie 2 synków:)

Ja wczoraj także byłam na połówkowym, i umnie wszystko ok, synek rośnie jak szalony, waży juz 600g, (aż nie dowierzałam że az tyle), jest o 2 tyg większy niż termin z OM, a więc termin z USG znowu mi sie przesunął na 10 kwietnia. Wszystkie pomiary wzorowe. widziałam malutkie paluszki, policzyliśmy z gin, i jest po 5 :-)u rączek i nóżek. teraz wizyte mam 10 stycznia i dostałam skierowanie na mocz, morfologie, CRP, ponownie toksoplazmozę i glukozę. I na następnej wizycie robimy 4D.

Czy wy tez na połówkowym dostaliście na wizycie reklamówkę gadżetów? Niby nic takiego a cieszy, były oczywiście broszurki różne do poczytania, ale także całe opakowanie witamin Centrum Materna, butelka Avent, pampers, smoczek Avent i próbki balsamów na rozstępy:-)
 
Dziękuję dziewczynki za pocieszenie i Gratuluję Wszystkim udanych wizyt i zdrowych maluszków!

Mąż żyje ale oberwało mu się - następnym razem będzie wiedział co ma mówić. A waga to mój problem nie lekarza, to ja będę zrzucać nie on :-p. Może rzeczywiście powinnam chociaż ze słodyczy zrezygnować ale tu Święta idą i to będzie raczej nie możliwe ;-) z tylu pyszności to ja nie zrezygnuję.
Na następnej wizycie powiedział że znowu takie szczegółowe usg zrobimy i mam nadzieję że malutki nie będzie spał bo zawsze na wizycie śpi :-).
 
Ancona nie ma się co przejmować:) Potem założymy wątek z dietami i sposobami na schudnięcie:))

Oliwka super że wszystko ok:) Ja jeszcze nie miałam połówkowego więc nie wiem czy coś dostanę:)
 
Anacona, nie przejmuj sie ani mezem ani lekarzem, grunt zebys Ty sie dobrze czula i maluch. A lekarz tez madry z takimi zartami... :/

Chlopy to w ogole powinny miec zakaz wypowiadania sie na temat wagi i diety kobiet w ciazy bo tylko to wkurza... Moj tez sie czepia i usiluje wmowic, ze wszystkie Polki maja w ciazy obsesje na punkcie wagi i wszystko robia zeby tylko nie tyc w ciazy, choc powinny... W liczbie tych z obsesja mieszcze sie tez naturalnie ja, bo nie pochlaniam 5 pelnych, najlepiej tlustych, posilkow dziennie i nie poprawiam tego polowka tortu, 10 litrowym kubelkiem lodow i sloikiem sledzi, jak wnioskujac z jego opowiesci czynia statystyczne Niemki "bo w ciazy trzeba jesc"... Ja niczego sobie nie odmawiam, jem ile organizm chce, a ze chce malo no to co ja poradze... Wiem ze on po prostu o mnie dba i chce dobrze, ale wkurza mnie to nieustanne gadanie ze jem za malo, bo mam wrazenie jakby mowil ze zle dbam o malego :(
 
reklama
miliondni jaka piękna dziewczyneczka :) stópka mnie rozczuliła kompletnie!! pięęęęękna!

dziewczyny gratuluję kolejnych udanych wizyt :) jak to ładnie wszystko u nas idzie :)

Jouluatto sama najlepiej czujesz ile możesz i powinnaś jesc wiec się nie przejmuj, dbasz o maluszka z całych sił przecież!! :) ah Ci faceci tacy mało kumaci, zawsze coś palną..

ancona kroczek dobrze mówi po ciązy założymy wątek z dietami i powrotem do figury :p
 
Do góry