reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Nie wiem jak przy ciazy, ale przy schorzeniach kardiologicznych wystawiaja bez problemu nowe zwolnienie przed uplynieciem terminu poprzedniego..

A ja dzis mam USG szyjki w celu zdiagnozowania lozyska i licze na to, ze zobacze rowniez maluszka, bo i tak musze zaplacic za pelne badanie ciazowe ;) Ciekawe ile urosl :)

Dziewczyny a kiedy powinno sie optymalnie zrobic badanie krzywdj cukrowej? Gin mowila, ale zapomnialam... Cos mi sie tlucze ze 25-28tc, ale nie mam pewnosci ;)
 
Z tego co się orientuję tak jak pisze Edysiek na kilka dni wcześniej nie mogą wystawić zwolnienia:(

A co do krzywej cukrowej to miedzy 24 a 28 tygodniemAgutka Boże co takiego robiłaś że prąd cię popieścił? Ale dobrze że z Maluszkiem ok:)
 
Nie wiem jak przy ciazy, ale przy schorzeniach kardiologicznych wystawiaja bez problemu nowe zwolnienie przed uplynieciem terminu poprzedniego..

A ja dzis mam USG szyjki w celu zdiagnozowania lozyska i licze na to, ze zobacze rowniez maluszka, bo i tak musze zaplacic za pelne badanie ciazowe ;) Ciekawe ile urosl :)

Dziewczyny a kiedy powinno sie optymalnie zrobic badanie krzywdj cukrowej? Gin mowila, ale zapomnialam... Cos mi sie tlucze ze 25-28tc, ale nie mam pewnosci ;)

ja robiłam w 24tc
 
Agutka dobrze, że nic Wam się nie stało. zdjęcie super :)

a tę krzywą cukrową trzeba do 28tyg koniecznie? bo ja mam teraz wizytę w 27 tygodniu, ale lekarz nic mi nie mówił, że będziemy robic to badanie i jak mi każe przyjsc tydzień po tygodniu to się wkurzę...
 
A ja dziś,z racji tego,że wczoraj wieczorem popieścił mnie prąd,wylądowałam na IP dla sprawdzenia tego,czy wszystko z Synciem w porządku,bo nie chciał mi dać o sobie znać rano. :-( Całe szczęście,kręcił się i wiercił i serduszko waliło 152 u/min. :-D Dyżur miała moja Pani doktor akurat i aż się ucieszyła,że w końcu i Jej się ujawnił,jako Chłopiec. :-D Zdjęcie potwierdzające poniżej. :-p

Zobacz załącznik 599180

AgutkaZG -jak to dobrze że nic się Tobie i dziecku nie stało!!! Coś ty robiła - czyżby wypadek przy ubieraniu choinki;-) Synek pięknie się objawił:-):-)
 
czesc dziewuszki tydzien temu mialam badanie polowkowe, moja corcia wazyla 540g w 23tyg.1d, zastanawiam sie czy waga nie jest za niska:-( jak jest z waszymi pociechami???gdziesz przeczytalam ze niektore maluszki w 22 tyg wazyly 700 gr... jestem przewrazliwiona, rok temu pochowalam swojego aniolka (25tyg) teraz kazda ciaza bedzie dla mnie bardzo stresujaca...:-( jak wasze pociechy rosna
 
reklama
AgutkaZG zdjęcie super :-) u Mnie pod serduszkiem mieszka dziewczynka i miło było zobaczyć jak to wygląda u chłopców :-p ale co najważniejsze super że z maluszkiem wszystko w porządku bo trochę mnie przeraziłaś tym pądem :-(

Jouluatto krzywą się robi między 24-28 tc :-)

Gosia moja malutka w 23 tc ważyła 465 g :-) i lekarz powiedział że wszystko ok :-) wszystko będzie dobrze główka do góry i same pozytywne myśli :-)
 
Do góry