reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

Ostatnio robiłyśmy sobie z koleżanką zdjęcia, ona jest w ciąży o miesiąc starszej. Ja mam brzuch połowę większy od niej, pomimo tego że ona ma cukrzycę. Wygląda jakby była w szóstym miesiącu a tu dwa tygodnie do porodu. Denerwowała się tylko, że na zdjęciach brzucha nie widać :p
 
reklama
Wiola ja też brzuch mam mały, bo schudłam. Moja waga ciążowa teraz to tylko dziecko i dodatki w brzuchu, łożysko itp.
A mimo to dziecko może być spore. A mając duży brzuch można urodzić małe dzieci.
Ja wyglądam podobnie jak moja mama w ciąży jak widziałam jej zdjęcia. A moja siostra zupełnie inaczej. Duży brzuch, więcej przytyła i teże cukrzycę miała i inna większą wagę wyjściową i większe dzieci rodziła, chociaż teraz to są szczuplutkie.
 
No ja mam brzuch wielgachny a lekarz szacuje że dziecko będzie nie za wielkie więc nie ma reguły. Ale śmiesznie to wygląda jak kobieta przed porodem ma połowę mojego. Śmieję się, że do porodu to będę musiała sobie go nosić bo będzie taki wielki :p
 
Witajcie,
mam dużo do nadrobienia, ale może dam radę jak znajdę czas.

Po wczorajszym badaniu wszystko dobrze :) mała waży 1,836g. rozwija się prawidłowo.
Płożenie główkowe, nakrywała się, zasłaniała jedną nóżką przez co nie zobaczyliśmy jej buziaczka :( , za nic nie chciała zmienić pozycji, druga nóżka sięga pod moim lewym żebrem :/ (już wiem co mnie tam smyra :D )
tylną ścianę łożyska mam wysoko i płyn owodniowy w normie.

7cm stópeczka moja kochana :) :)
 

Załączniki

  • 12325725_1039948346068635_1106676439_o-001.jpg
    12325725_1039948346068635_1106676439_o-001.jpg
    276,5 KB · Wyświetleń: 89
Kaylla no doczekałam się, choć mój mąż już nie wierzył w taki "obrót" dziecka i sprawy, a ja jakoś miałam wielki spokój w sobie i proszę. Choć wiadomo, w czasie porodu i tak może być coś co spowoduje CC, ale
wolałabym nie.
GosiaLew to bardzo fajna waga dziecka do rodzenia. Jak porównuję poród syna (42 t - 3750) i córki (38 t +2 dni - 3150) to urodzenie córeczki to było "plum", nieporównywalnie lżej. Życzę sobie podobnie w podobnym terminie- 38 skończony i cześć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry