reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

reklama
Moja mała główką do dołu już od jakiegoś czasu,mam nadzieję, że już się nie obróci. Czasem ewidentnie widać nogi u góry jak je majestatycznie wypycha gdzieś nad pepkiem :p
 
Ewka no dużo lżej- bo tak działa fizyka- ciężar, grawitacja i masz parcie na szyjkę... średnio fajne, więc jak cesara to w ogóle luzik.
 
Potwierdzam ze glowa w dol to juz wyzsza szkola :D tak sie martwilam ze sie nie odwroci o czasie a teraz sie schylic nie moge, parcie na szyjke czuje, do tego te nogi i rece WSZEDZIE... i czkawka w pipce :D Wlasnie siedze i czekam na wizyte wiec potem zdam relacje, ale to pewnie jeszcze z 2h czekania...
 
siasia s abstolutnie sie z Toba zgadzam! No i '"czkawka w pipce" skad ja to znam :-D
Kciuki zacisniete!

A ja juz po wizycie, ale jakas taka niepewna jestem..

Niunia w porzadku
Niby ginekologicznie tez wszystko ladnie sie przygotowuje,
dopochwowo szyjka ma 1.5 cm

No i kolejna wizyta w przyszlym tygodniu..
 
Po wczorajszej wizycie jestem. Najpierw miałam 40 min. KTG. A potem badanie: fotel, USG dopochwowe i stan szyjki. Skróciła sie o 2 mm, wiec nie ma paniki. Teraz ma 2,8 cm. Na koniec USG dzieciaczka. Płyn owodniowy trochę się podniósł, jest lepiej niz było. Ale nadal w dolnych granicach normy. Żelazo, mocz, krew ok. Mamy filmik z badania i foty 3D bo mała trochę się pokazała.
 
Bardzo proszę. :) Nasza córa! Piękna po mamusi...

IMG_20160323_1_7.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20160323_1_7.jpg
    IMG_20160323_1_7.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 306
reklama
Kurde wróciłam z usg. Albo pani się machla, albo mój lekarz... Ale mamy mała córę. Pani doktor dzisiaj wyliczyła ze ma tylko 1700/1800 a tyle miała tydzien temu na wizycie u gin... Dostałam tez termin na pojawienie w szpitalu 27 kwietnia... Ogólnie pani mowi, ze mam sie nie martwić.. Ale kazała monitorować sytuacje... Kurde z 6 tyg zrobiły sie 4... :/
 
Do góry