reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

Kaylla super wiesci :D Maluda ladnie przybiera :)
Tez dzisiaj mamy wizyte z usg :D
A Ty po dzisiejszej jestes zadowolona, bo ja zauwazylam, ze przy kontrolach co dwa tyg. to wlasnie przy samej konsultacji tak ekspresowo to przebiega.

Dzisiaj ogólnie nie narzekam:) Co prawda dalej to ekspresowo przebiegało, bo w gabinecie byłam ok. 15 minut. Miałam tylko USG przez brzuch (ale tak miało być). Ale dzisiaj przynajmniej nie odniosłam wrażenie, że mnie ktoś zbywa i jak najszybciej chce się mnie pozbyć z gabinetu. Wszystko dokładnie sprawdził, ja się w końcu coś dowiedziałam, a nie tak jak ostatnio, więc dzisiejszą wizytę oceniam całkiem pozytywnie.
 
reklama
Mój synek. Ślicznie się do zdjęcia ustawił :)
 

Załączniki

  • 1457439671425.jpg
    1457439671425.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 119
reklama
Najważniejsze wieści z wizyty z wczoraj, że nie ma ryzyka przedwczesnego porodu :) [ na chwile obecna oczywiście ]
No i Moja Niunia ładnie dalej się rozwija :)
Wagowo ma ponad 1700g, niby w normie ale jednak drobna.
Łożysko ma I stopień dojrzałości
Szyjka mocniej skrócona ale na ten tydzień nie ma tragedii.
Najgorsze są te skurcze ale na ktg doktorek mnie nie wysłał i nawet o to nie spytałam :/
Leżyny i pachniemy dalej :) :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry