reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

Pojechałam dzisiaj po raz kolejny do lekarza z tym bólem po prawej strony. Mała ok, serducho pracuje, mała sie kreci... A ból? Postawiliśmy na zapchane jelito, przypomniałam sobie, że nie odwiedzałam toalety przez trzy dni... Od tortilli mexico z fasola :/ dostałam syrop na pobudzenie jelit i jesli nic nie ruszy przez weekend mam jechać na izbę.
 
reklama
O kurcze, i tak do rozwiązania trzeba się kłuć? Czy do kolejnej konsultacji/badań? Nie zazdroszczę :(

Raczej tak. Zależy jeszcze jak organizm będzie reagował na insulinę. Może być też tak, że będzie zwiększona dawka. Ale wolę tak niż być głodna :)

Basi89 to obyś sama dała radę się oczyścić.
 
Gosia, współczuje kłucia :( czy przy insulinie wtedy normalnie można jeść, czy dietę nadal musisz trzymać?
Będziesz sama dawać sobie zastrzyki, czy pielęgniarka będzie przychodzić?
 
Gosia, współczuje kłucia :( czy przy insulinie wtedy normalnie można jeść, czy dietę nadal musisz trzymać?
Będziesz sama dawać sobie zastrzyki, czy pielęgniarka będzie przychodzić?

To jest taki pen z cienką igłą. Samemu się wstrzykuje. Nie boli to bardziej niż badanie glukometrem. A tam też igła jest.
Dieta dalej tylko może troszkę więcej mogę jeść. Ja mam małą dawkę insuliny. Wyniki nie są mocno przekroczone, ale mimo wszystko.
 
Gosia współczuje insuliny ;/ nie fajnie, że Ci się ta cukrzyca przypałętała..

Basia oby syrop pomógł i żeby sie obeszło bez szpitala..
 
Ja dziś po wizycie bez usg. Ostatni raz u mojego lekarza bo odchodzi z enelmedu.
Moja szyjka jest długa i zamknięta ale zrobił mi się grzybek w w środku i mam przepisane globulki. Wizyty powinnam mieć teraz co 2 tygodnie i monitorowanie wagi dziecka.
 
A ja też właśnie po wizycie . Usg tez nie miałam bo w sumie byłam tylko kontrolnie zbadać szyjke - palcem badał mówi ze czuje ze się troszke wydluzyla , krążek siedzi prawidłowo.

Oddałam wymaz - wynik ma być w piątek najpóźniej w poniedziałek.

Dalej musze leżeć ale mogę iść na spacer wiec to plus.
Czyli wózka ani mebli itp na żywo nie zobaczę :/trudno.

Kolejna wizyta 10 marca.
 
Ewa, super, że możesz wyjść się przewietrzyc :) na ile minut spaceru dostałaś zgodę? Ach jak ja bym chciała, żeby moja szyjka się wydłużyla ;)
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1456779263.849919.jpg

1300 wagi i jakieś 38 cm :) zdrowa, piękna, nasza mała :) moge spać spokojnie :p
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1456779263.849919.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1456779263.849919.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 316
Do góry