reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

reklama
Ech, no to ja wędruję na Polną. Czyli sie nie spotkamy na porodówce. Ale tu pewnie będziemy bacznie śledzić swoje losy bo to rzeczywiście idziemy równo :)
A na Raszei chyba jest wanna w której mozna sobie siedzieć w I fazie porodu, prawda? Szkoda ze na sam poród trzeba z niej wyjsć. :/
 
Ostatnia edycja:
Byłam dziś ostatni raz u mojego dotychczasowego lekarza, bo chcę załapać się na jeszcze jedno USG na NFZ, a poza tym skończyło mi się L4. Krew, mocz w porządku, posiew jałowy - żadnej bakterii poza tymi dobrymi co są w Provagu, także jestem zadowolona. Mimo to poprosiłam o Pimafucort, bo od kilku dni coś mnie swędziało od czasu do czasu, a posiew był pobierany 2 tygodnie temu. I teraz mam pytanie - jakie macie opinie o tym leku? Czytam w necie, że to na sterydach i raczej średnie opinie. Może lepiej będzie jak ponowię posiew i dopiero go zastosuję, bo jeśli jest ok to bez sensu się smarować?

Szyjka ponoć zamknięta i średnio-twarda, ale nie miałam jej mierzonej - i dobrze, bo i tak w tej kwestii nie ufam już temu lekarzowi za grosz :/
 
Niesia zrob posiew przed zazyciem leku, bo jak na sterydach jest to nie za dobrze. Zreszta ja bym w ogole nie zazywala! Masz dobre wyniki i w 2 tyg Ci az tao flora nie powinna sie zmienic.
 
Jestem po wizycie u diabetologa. Dostałam insulinę 3x dziennie. Teraz będę się kłuk jeszcze w brzuch.
 
reklama
Do góry