reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

Odebrałam wymaz... jakąś znowu bakteria mi się przypaletaala :/ .miała może któraś z Was takie coś?
 

Załączniki

  • 1455888127009.jpg
    1455888127009.jpg
    39,9 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Odebrałam wymaz... jakąś znowu bakteria mi się przypaletaala :/ .miała może któraś z Was takie coś?

Mnie ostatnio wyszedł streptococcus - myśle, ze to z podobnej "rodziny". Gin mi przepisal na to furaginum 3 x 2tabletki przez tydzień i wczoraj właśnie skończyłam brać, teraz muszę ponowic posiew.
 
Ja dziś tez juz po wizycie Mały juz 1280g :). Rośnie jak na drożdżach w ciągu 1.5 tygodnia ponad 400g :) i rozwija się prawidłowo. Szyjka dluga, zamknieta, wody plodowe i lozysko w normie. Pierwszy raz mi się jednak zdarzyło u lekarza, że w trakcie badania ginekologicznego zaczęłam krwawic i to sporo. Oczywiście lekarz mnie uspokoił, że to się zdarza i nie mam się martwić, ale i tak trochę się przeraził i w sumie to do teraz trochę leci. Mialyscie tez taka sytuację?
 
Małka mi w trakcie wizyty nie, ale po wizycie tak.

No teraz dzieciaczki będą szybko przybiera. Mój synek w 3 tyg. prawie 600 g :)
 
reklama
Do góry