reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

Basia super!!:rofl::rolleyes: A filmik również masz?
Ja też jestem już umówiona na przyszły tydzień :biggrin2:

itucha fajnie, że masz już to za sobą i dobre wyniki wyszły:biggrin2:
Mnie to w przyszłym tygodniu czeka:baffled:
 
reklama
Basi dziubek de best :)

Mój lekarz ma aparature do zwykłego usg i do 3d i na każdej wizycie najpierw robi normalnie, sprawdza pomiary itp a potem przełącza na troche na 3d, ale mała przeważnie się chowa albo odwraca i nie da się jej dobrze złapać ;) 3d mi robi w cenie normalnej wizyty, także spoko :)

Evelina a mnie glukoza czeka jutro.. zaś wizyta za tydzien i się doczekać nie mogę, żeby podejrzeć malutką :)
 
Oj niestety nie. Moze sie jeszcze doprosze. Mała narazie siedzi z nogami na twarzy wiec cieżko wogole ja podpatrzyć :) następna wizyta dopiero 18.02... Czekamy:)
 
Witam :)
Jesteśmy po wizycie u lekarza.
Nasz maluszek waży 780g :) wszystko jest w porządku. Mocz do kolejnego badania, musze od razu pokazać się z wynikiem no i ta nieszczęsna glukoza do zrobienia. :baffled:

Miłego dnia :)
 
Moja lekarka wróciła po przerwie chorobowej do pracy, dziś byłam u niej na wizycie i w końcu czuję się zadowolona z badania :) maluszek waży już 900g, wszystko wygląda dobrze, serduszko ładnie bije, u mnie zaś szyjka ma 4,8cm :) dostałam dawkę uderzeniową żelaza i mam nadzieję, że ostatecznie pokonam anemię :)
 
Może to
Moja lekarka wróciła po przerwie chorobowej do pracy, dziś byłam u niej na wizycie i w końcu czuję się zadowolona z badania :) maluszek waży już 900g, wszystko wygląda dobrze, serduszko ładnie bije, u mnie zaś szyjka ma 4,8cm :) dostałam dawkę uderzeniową żelaza i mam nadzieję, że ostatecznie pokonam anemię :)
może to ta sama lekarka - w Luxmed w Poznaniu? ;-) moja też wróciła wczoraj, maluch ma 900 gr a ja mam zapisane żelazo :-) od wczoraj również :-)
 
Ta sama :) nawet Ci ją polecałam :D mam nadzieję, że to żelazo teraz mi skoczy bo póki co nie mogłam sobie dać z nim rady :/
No patrz- mogłyśmy się spotkać. Jestem umówiona na 29 II teraz, bo terminu nie było wcześniej- chyba wystarczy za miesiąc? A może powinnam upolować wcześniejszy termin za 2 tyg. Pani doktor nasza jest cudowna!
 
reklama
Do góry