reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Tak jak mówisz Skodzia, to nasza Polska jest... my po wizycie dziś. Mała waży ponad 2300g i u niej wszystko ok, niestety szyjka mi się w ciągu 4tyg skróciła o 10mm i teraz muszę leżeć co najmniej przez 3 tyg, bo tyle byłoby fajnie dotrzymać, żeby malutka mogła się bezpiecznie urodzić... dostałam luteinę dowcipnie 3x2tabl. i magnez 3x2tabl i mam leżeć. Dla niuni wszystko oczywiście zrobię i mam nadzieję, że to pomoże. Nstępna wizyta za 2tyg. Więc Malutka raczej majowa będzie... a wygląda teraz tak:
Zobacz załącznik 621983Zobacz załącznik 621984

Ktory masz tydz? Ja mam wizyte za tydz i szczerze mowiac wiem ze mnie polozy chyba ze cud sie zdazy bo moja szyjka miekka i rozwarcie na palec i krotka szyjka . Duzo tej luteiny dostalas ja mam 4 dziennie a mam 32 tc dopiero.

Uwielbiam takie zdj ;) pyszczek maly :p

Neko ty to masz przeboje masaka.
 
reklama
Bobofrutku, mówił Ci coś lekarz o tej głowie? Bo ja nie dopytałam lekarki co to oznacza a w necie wyczytałam właśnie, ze to świadczy o wodogłowiu... o_O
 
Dagos ja to zawsze sobie życie utrudnie ;P Ale nie czytam już tych bzdur, popijam herbatek zurawinową i wymawiam sobie, ze wszystko jest w jak najlepszym porządku ;)
 
Neko obys jutro sie dostala do lekarza I dal ci cos na chocby podleczanie..trzymam kciuki kochana !! Dobrze ze z mala ok ty tez wyjdziesz z tego:)
 
reklama
Do góry