reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
No ja jak juz pisałam byłam na wizycie w szpitalu.
Oglądali mnie od stóp do głów dosłownie. Kiedy powiedziałam ze jestem opuchnięta praktycznie 24 na dobę a do tego jeszcze boli mnie góra brzucha to zaczęli latać przy mnie jak przy jajku.
I jeszcze poinformowali ze to może być zatrucie ciążowe :eek:
Na szczęście tylko na strachu się skończyło. Wyniki badań może nie są idealne ale są oki.
Jednak mam na siebie uważać i jeśli będę miała zbyt częste bóle głowy czy jakieś mroczki przed oczami to natychmiast do szpitala.
No i zakwalifikowałam się do porodu naturalnego. Stwierdziłam ze dam rade :D

Cesarka tylko w razie konieczności!!!
 
Ostatnia edycja:
Niestety nie. Mi położna poradziła herbatę z pokrzywy i dużo czerwonych owoców ale niestety nic więcej.
Jak dobrze ze to juz końcówka :) bo jakbym tak miała chodzić jeszcze całe lato to bym się wykończyła.
 
Hej dziewczynki
Asica- piękne słoneczko w Twoim brzusiu. Leż, dbaj, żeby jeszcze maleństwo rosło w brzusiu.
Ja jutro wizytuję o 12-30, boję się zrobiłam sobie dtugi raz posiew moczu i to samo 2 rodzaje drobnoustrojów, źle pobrany mocz, to niemożliwe, staram się jak mogę, najpierw dokłądne podmycie pod prysznicem żelem do higieny intymnej kupuje te pojemniczki płytkowe i takie jaja. Już nie wiem, może to z infekcji. Boję się, że majówkę przez to spędze w szpitalu, no zobaczymy jak coś dam jakoś znać.
 
Sarenko, ja za każdym razem jak badam mocz to wszystko jest dobrze... A nerki jak miały zastój tak nadal maja -.- W dodatku mimo brania furaginum cewka mnie szczypie ;(
 
Byłam na wizycie i mała waży 2700, zdjęcia się nie udało jej zrobić bo się zasłoniła rączką... Główkę ma trochę większą. Za dwa tygodnie następna wizyta. I mam jakieś bakterie w moczu :baffled: od jutra antybiotyk.
 
reklama
Minisia dziękuję :)

Niestety opuchnięta pewnie będę już do końca ciąży, nic na to nie poradzę. Jem te owoce pije tez dużo bo musze jem żurawinkę i trzymam się :D
 
Do góry