reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Aparatko a co masz jeszcze oprócz luteiny? ja mam lutke 50mg 3x2 i magnezin 500mg też 3x2. Mała nie daje za wygraną, rozpycha się na dole, że aż czasami podskoczę. A ja myślałam, że ona po pęcherzu mnie smyra a tu się okazało, że główką uderza o szyjkę i dlatego tak się skróciła. Ale czytałam też, że 25mm na 34tydz. to jeszcze nie taka tragedia więc jestem dobrej myśli :tak:

.
Jesli tylko szyjka jest skrócona to nie jest tak żle :)
Ja biorę to co tyl, tylko o jedna dawkę wiecej asparginu bo 4 x 2 szt.

Ja się w końcu dowiedziałam o co chodzi z ta szyjką - mam zgładzoną część pochwową - czyli w badaniu gin już jej nie ma, ale w USG miała jeszcze ok 20 mm. Rozwarcie na opuszek palca było i do tego doszły skurcze.
 
reklama
Ja już po wizycie. Lewa nerka jest absolutnie normalna, prawa ma nieduży zastój który niewymaga leczenia. Muszę co tydzień badacz mocz i co dwa tyg kontrolować nerkę na usg. Do tego dużo pic, wcinać nadal żurawinę i do końca ciąży wcinać furaginum bez przerwy. A i jeszcze absolutnie nie wolno mi choćby 5minut leżeć na prawym boku ;)
Widzisz i wszystko normalne tak jak myśleliśmy bo nikt o zdrowych zmysłąch by nie zostawił ciężarnej w tak cieżkim stanie jak pisałaś
Aparatko Asica jeszcze trochę...
 
Sam urolog przyznał, ze moja ginekolog spanikowała albo jest nie doświadczona bo takie zastoje to typowa dolegliwość w ciąży. Ale przynajmniej jestem już spokojna i nie muszę sie niepotrzebnie denerwować czy to nie szkodzi małej. Muszę tylko kontrolować czy zastój sie nie powiększa ;)
 
neko moze I niepotrzbnie was zmartwila ale powiem ci ze mimo iz w ciazy lepiej unikac stresu lepiej miec nadwrazliwa ginekolog niz taka co machnie reka a potem sie dzieje zle. ..dobrze ze juz ok :*
 
Witam
Ja po wczorajszej wizycie mała ma ok 1800.Przepływy wymiary w normie.SZyjka skróócona na 2 cm rozwarcie na cm.Głowka napiera na nia bo chce wychodzić,łozysko 3 stopien.Brzuch opuszczony.JAk mnie nie pocisnie wczesniej to 14 stanioa wizyta i szpital do końca, zw na moje wszytskie obciazenia.w 34 dodają mi 2 raz sterydy tym razem Celeston podstawiam wszystkie leki ooprucz clexane i czekamy na rozwój akcji.Jesli bedzie wszystko ok cc w 37 tyg zobaczymy czy do czerwca wytzrymamy
Zazdroszzce tym które juz maja 35 tydzień!!
 
reklama
Do góry