reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam!
U nas wkradł się katar i musiałyśmy przesunąć szczepienie, a tak chciałam mieć to za soba.
Na forum znów widzę podupadła atmosfera!!!:no:
dziewczyny luzu trochę tu nie ma kto kogo szpiegować !

teddy, gratulacje!
 
reklama
Hej,
Super że mamy już weekend :-)
Przykre jest to, że się szybko skończy :-(

Teddy - gratuluję Ci mieszkanka :-) Cena mnie powaliła. U nas za ten metraż zapłaciłabyć 1/3 z tego co napisałaś :-)

_anna wyników nadal nie mam. Będą najwcześniej za tydzień w piątek.

Syla zazdroszczę Ci, że potrafisz znależć czas na czytanie książki :-) Pozdrowienia dla zakatarzonego Oskara .
 
Witajcie,

Super wiadomość Teddy! Może wreszcie się uwolnicie od kochanej babci:-)

Joliczku, gdybym nie miała choć chwilki dla siebie to bym zgłupiała...
Trzeba ją znaleźć nawet kosztem sprzątania czy innych obowiązków.

Dziś Iga tak długo spała, że zdążyłam i pozszywać spodnie Oskarowi, posprzątać, napić się w spokoju kawusi i poczytać....i było cudownie.

Muszę powiedzieć że ta nasza mała odkąd zaczęła chodzić zrobiła się delikatnie mówiąc łobuziakiem...potrafi umęczyć:-)
...właśnie opróżnia szufladę cudów ale już nie mam siły z nią walczyć.;-)
Wczoraj odkryła kredki i niestety zwija je i chce z nimi chodzić

...no i to pokazywanie nerwów....:no:
 
Hejka!
Teddy gratulujemy mieszkanka!!!:-)

Syla u nas podobnie -jak zaczęło się chodzenie to i wchodzenie tam gdzie nie trza i łobuzowanie. Nie mam pojęcia jak udaje się Natalce ściągnać niektóre rzeczy ze stołu zwłaszcza że nie lezą na brzegu.
A pokazywanie nerwów to osobna bajka... :szok:

Kasia Zdrówka życzymy.

Jolik trzymamy kciuki żeby było wszystko ok.

Lecę na kanapę bo wreszcie kupiłam ostatnia powieść Sapkowskiego (specjalnie dziś po nią jechałam :-)) i będę się relaksować.
A mam prawo ;-)oj mam.
W pracy już po pasowaniu ALLELUJA!
Było nerwowo, stresujaco, męczaco i mobbingująco, niestety. Ale na szczęście już po. Ale żeby nie było za różowo: niedługo Mikołajki, jasełka itp. ;-)

To Pa! :-)
 
Siemka Mamusie!
Wszystkie dzieciaczki śliuczne i jak urosły!
Bardzo długo mnie tutaj nie było, bo albo brak czasu (po pracy wolę sp.ędzić czas z NIsią), albo komp się nam zepsuł i oddawaliśmy do naprawy.
Weronika też jest mały urwisek i ma takigo speeda, że nie można jej dogonić. A ile razy walnęła się w głowę, aż się martwię czy jej od tego coś nie będzie.
Idę uśpić dziecko i może jescze uda mi się trochę poczytać i naskrobać coś.
Pozdrowionka
 
Witam!
Ale cos na forum malo pogaduszek.
Ja dzis bylam pierwszy dzien na podyplomowce, choc to juz trzeci zjazd. Wczesniej nie znalazlam czasu. Teraz mi go juz nawet na sen nie starczy:no:, bleeeeee
 
Dzień dobry,
Cieszy mnie, ze dzieci tak fajnie sie rowzijają, Natalka daje czadu, chociaż dziś wieczorem odczułam ulgę, bo została z Tatą, teraz wróciłam i moje ziecko słodko śpi.
 
witam moje drogie!
miło was troszkę podczytać. Teddy gratuluję udanych poszukiwań - no musze przyznać że ceny mieszkań w Warszawie macie szokujące, a może tylko mi się tak wydaje.:confused:
Jolik - w takim razie trzymam dalej kciuki i myślę o tobie cieplutko. :tak:

Mikołajwek dzisiaj cieszył sie spacerkiem po długim czasie kiedy tylko mógł z okna podziwiać przyrodę - dzisiaj nadrabiał jej poznawanie (każdy kamyczek,był baaardzo ciekawym okazem)

Całuski dla mam i dzieciaczków
 
reklama
A ja zazdroszcze Wam, co odczuwaja ulge kiedy moga odpoczac od maluszkow. Ja nie moge nabawic i nacieszyc sie moja corcią.:no:
juz nie moge doczekać sie Swiąt, cały swój czas przeznaczę dla dzieci.
 
Do góry