reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witajcie, u nas już lepiej dziś tylko dwie pobudki, które pamiętam:-)

Za to Oskar wczoraj juz nie poszedł na angielski bo kiepsko się czuł i dziś już kaszel.....no ale coż taki sezon teraz, przyjdzie mróz, dzieciaki wyganiają się na śniegu, dotlenią i może będzie już ok:-)

Zaczęłam czytać fajną książkę, nie często się zdarza żeby książka wciągnęła od pierwszych stron....zwykle musi się rozkręcić a ta mnie pochłonęła;-) i marzę że w weekend znajdę trochę czasu dla siebie aby poczytać, takie mam przyziemne marzenia:-)

Kasia cieszę się że z dziewczynkami już ok:-)
 
reklama
witajcie moje słonka!
byłam na kontroli z Mikołajem - już poprawa do niedizeli tylko dajemy eurespal a do końca nastepnego tygodnia claritine, inchalacje już skończone. Dr mówi ze kaszel moze być jeszcze przez jakis czas.
No ale już sie ciesze chciałabym, żeby był już wreszcie zdowy bo choruje juz od 2 miesiecy. Szcepienie narazie musiałam odwołać,, mam sie zapisac na szczepienie ok 30.11. = mam nadzieje że bedzie zdrowy.
Pozdrawiam was goraco, u nas na pomorzu ładna pogoda.
Wkleiłabym cos do galeryjki ale niestety aparat nam się popsól.
pozdrawiam Anna
 
Witajcie!

Oj działo się tu wczoraj, działo!

Syla w 100% zgadzam się z Tobą! Po co to całe szpiegowanie, te dochodzenia, kto, kiedy, jak, z kim ... szkoda czasu i energii! O wiele przyjemniej jest porozmawiać o czymś miłym!

Anna tylko na 3 godziny?? Oj, nieładnie, nie :no:. Szkoda, może następnym razem uda nam się spotkać!

Kasia super że Twoje dziewczyny już zdrowe! Bardzo się cieszę!

Magdusiek gratulacje za wytrwałość! Dzielna mama! Mam nadzieję, że kolejne nocki będą bardziej wyspane :tak:

Syla biedny Oskar, zdrówka dla niego i całej rodzinki!
 
dzięki, z tym moim Oskarem to tak jest....najlepiej chodziłby bez czapki i kurtki....ale dzisiaj już dostał końską dawkę rutinoscorbinu i mam nadzieję że przez weekend się wygrzebie.

W poniedziałek jadą na wycieczkę więc pewnie będzie się starał:-)
 
No tak, jak wycieczka w poniedziałek to nie ma wyjścia, pewnie wyzdrowieje :-)

ale pieknie na dworze, byłam rano z Natalią na placu zabaw, umówiłam się z kolezanką i jej córeczką, koleżanki nie widziałam mnóstwo czasu (ze 4 lata jakoś), ale super było. Teraz Natalka odpadła w drodze powrotnej, przełożyłam ją do wózka i spi dalej. Ale chyba jeszcze z nią pójdę, tak ładnie, ze az szkoda w domu siedzieć.
 
reklama
(ty)dzien dobry... :-)


no i prawie mamy mieszkanie.... hurraa.... :-)
mowie "prawie" bo jeszcze go nie widzialam, ale prawde powiedziawszy nie musze, bo doskonale wiem jak wygladaja mieszkania w bloku obok - sa takie same jak w moim... ;-)

64 metry, 3 pokoje, 330 tys.... aktualni wlasciciele wynosza sie w kwietniu, wiec okres idealny na znalezienie kogos, kto da nam kredyt... :-)
.....az sie podniecilam... :blink:

we wtorek ide najjprawdopodobniej na podpisanie umowy przedwstepnej....
......jeszcze bardziej sie podniecilam... :blink:


mam nadzieje, ze juz w srodku nie czeka mnie jakas niemila niespodzianka np. w postaci grzyba czy robactwa... ;-)
 
Do góry