reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Czy któraś z Was mogłaby dać namiary na galerię? Wiem, że gdzieś jest, ale nie wiem gdzie:-( W październikowym forum jej nie mogę znaleźć...
 
reklama
witam,padam z nóg. ostatni tydzien był za szybki i za dużo wszystkiego do załatwienia. na szczescie my juz po imprezach. ufff. dostaliśmy ...łosia na biegunach. boskiNicol musisz miec dostep do galeryjki żeby tam sie dostać.
 
Witajcie!

Magdusiek ja tylko podaję fakty ;-)

Lindsay super że imprezki za Wami!

Wszystkiego najlepszego dla rocznego Maciusia!!! Niech rośnie zdrowo!
 
Hej,
Witam w ten słoneczny poranek.
U nas pobudka była dzisiaj o 4:30 więc mozna powiedzić, że połowę dnia mam już za sobą :-)

Maciusiu !

Kolorowych snów...
Usmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dobranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki...


życzy Tymuś z rodzicami
 
Wszystkiego najlepszego, Maciu!

Wladca moze byc, ale jakos strasznie mnie nie porwal... moze kreacja Liv Tyler po prostu? taki juz z niej uduchowiony elf, ze udusilabym babe golymi rekami! ;-) wkurzaja mnie takie nimfy!

Antonina uzywa pchacza. za pchacz sluzy krzeslu kuchenne, dodam, ze bez podkladek filcowych. Toska targa toto po calej izbie...

Antonina ma katar! buuu! a jeszcze tydzien temu myslalam o niej, ze bedzie pierwszym dzieckiem, ktore skonczy roczek i nie zachoruje. i dupa. :eek:
 
Maciusiu - wszystkiego najlepszego, rośnij zdrowo. :-)

dzień dobry
niesamowite jak niedziela zleciała, soboty w ogóle nie poczułam, a tu już koniec weekendu.
 
Ze wszystkich kwiatów świata
479307.jpg

chcielibysmy zerwać... słońce
i dać je potem Tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw Maciusiu
narysowaliśmy drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Cię wycałujemy,
jak możemy najgoręcej,
bo tak Cię lubimy bardzo,
że juz nie można więcej.
Z okazji 1 urodzin życzenia ślą Anna i Mikołaj
http://www.digart.pl/praca/479307/utonac_w_morzu_lez.html
 
Natalia dzisiaj spała tylko raz w ciągu dnia, jak została z Kamilem rano.
Póxniej nawet nie była zmęczona, ale za to poszła spać o 20:00. W międzyczasie obudziła się, wkurzyła się jak chciałam się z nią bawić (bo byłam pewna, że to krótka drzemka była), obaliła mleko i poszła spac dalej. Bez kąpieli, w ubraniu itd, dobrze, ze pieluchę miała w miarę świeżą...
I super spacer sobie zrobilismy, z huśtawkami oczywiście, bo Natalka nie przejdzie obojetnie.
 
bardzo dziekujemy za zyczenia i wierszyki. wszystkie przeczytane Maciusiowi.dzisiaj az sie wzruszyłam jak o godz 14.10 mąż przesłał mi zdjecie Macka ze spaceru ( ja nie poszlam bo sie zatrułam czymś) a potem przyszli z kwiatami.leżał taki mały maluszek, a teraz chodzi, wszystko je i jeszcze sie kłoci :)ja dogorywam. jakas niestrawnosc mnie dopadła. czuje sie fatalnie + ból miesni. myslalam ze sie przeziebiłam, ale ból żołądka mnie oświecił :(
 
reklama
Do góry