reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień dobry,
Anna - biedny Mikołajek, mam andzieję, że szybko wyzdrowieje. Ale zuch z Niego, i z tym chodzeniem i z mówieniem :-)
Straszne co piszesz o tym zaczadzeniu, potworne.

Ja dziś chyba odwiedzę z Natalką moją przyjaciółkę, Kamil wyjechał, wróci późnym wieczorem, w tygodnu też wyjeżdza na kilka dni, ale damy radę.
 
reklama
ach jak ja nie lubie tego bb. admin miał zmienic mi hasła - nie zmienił. poziom pisania wiadomosci tez do d...ale widze ze chyba anna tez ma taki problem, co ?ja tez fanka władcy. uwielbiam, kocham dostaje dreszczy. ale w telewizji to nie to samo. i jeszcze gwiezdne wojny.cmok.dzisiaj nas czekam impreza rodzinna- a mnie boli głowa, pada deszcz i wszystko mnie wkurza wrrr
 
rany, Natalia jest zmęczona, a nie chce iśc spać, spała od rana godzinę, a ja marzę o chwili drzemki dla siebie. O, chyba się udało.... uff.
 
Dobry wieczór! Anna o reety, biedny Mikołajek, jak od środy to mam nadzieję że już jest duuużo lepiej :dull:.

Dziewczyny jasne że władca pierścieni z reklamami to jest profanacja. ale i tak obejrzałam z przyjemnością. ta pierwsza część to chyba moja ulubiona, strasznie się boję tych jeźdźców strasznie. trzeba przyznać że film jest super (Doxa jak możesz tego nie docenić :szok:??) Książki przyznam nie przeczytałam do dzisiaj i mój brat mówi że bardzo mi tego zazdrości bo on czytał już sama nie wiem ile razy i zawsze mi ją wciskał, później powiedział żebym przeczytała chociaż Hobbita ale ja dochodzilam zawsze tylko do miejsca w którym Bilbo wyruszał w świat :dull:

Lindsay gwiezdne wojny to też moja bajka. lubie bardzo lubię..:tak:
 
Ja też lubię gwiezdne wojny. A Władce przeczytałam, kiedyś i dla przypomnienia kilka lat temu. I wciąż robi na mnie wrażenie.

Słuchajcie, ja nie moge, moja mama wyjechała, Kamil więcej pracuje, a ja wymiękam. Teraz szczęśliwie wrócił z pracy, ale już czuję jaki będzie kolejny tydzień. Dobrze, że jutro mam pilates, po nim chyba pójdę na chwile choć odłączyć głowę z pilnowania, zabawiania itd.
Niesamowite jak taki radosny mały człowiek jest w stanie wyzyć z energii. A mam siebie za osobę nieoklapniętą itd, więc wyobrażam sobie co jest gdy dziecko jest np. jakieś bardziej wymagające czy kłopotliwe czy po prostu chorowite,a mama zasiedziała.
 
Dobry wieczór!
Właśnie wróciliśmy z imprezki ogrodowej, było super, dużo dzieciaczków no i niestety nie było warunków do spania dla Olinka, więc wróciliśmy do domku. Ale to nic, obejrzę sobie Bridget Jones ;-)

Kochane, no wiecie, jak zerka się jednym okiem na film - mówię tu o Władcy - drugim klepie na kompie to wiadomo, nie ma jak docenić filmu, książki też nie czytałam ...
 
Ty się Doxa nie tłumacz. Wsqzyscy przeczytali, ze filmu nie chcesz obejrzeć ;-)

Ekstra, właśnie się pokłóciłam z Kamilem o chrzciny i imprezę roczkową Natalki. Fantastycznie:wściekła/y:
 
reklama
Ja najpierw przeczytałam Władcę, a później obejrzałam filmy. Moim zdaniem książka jest ciekawsza - choćby dlatego, że inaczej sobie wyobrażałam spotkanie z drzewcami, drogę do góry, zachowanie głównych bohaterów itp. W filmie zachwyciły mnie tylko fragmenty ukazujące wioskę Hobbitów, królestwo elfów.
 
Do góry