reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Jestem jestem, tylko bratanica mnie odwiedziła, zaraz wybieramy się na zakapy!  ;)

Jolik GRATULACJE!!! Wierzyłam w Ciebie!

Kika to super że masz neta w pracy ;) To teraz sobie będziemy gadać również w ciągu dnia!

Małgosiu - kiedy idziesz do lekarza?? Nie ma żartów z bólem w dole brzucha - wiem, bo to mam!!!
 
reklama
Witam bardzo serdecznie!!! :)
Przebrnęłam przez wszystkie stronki, troche ich bylo od piatku!
W sobote i niedziele nie miałam czasu zajrzec, bo byla od switu do nocy w szkole, ale: oplacało sie, mam wszystko za soba, ostatnie dwa egzaminy zdane, wiec teraz tylko załatwic absolutorium i 9 lipca sie bronie! :)
Jolik - Bardzo, bardzo Ci gratuluje zdanej obrony i zazdroszcze! ;D
Pozdrawiam wszystkie brzuszki
 
Doxa,

Jutro mam planowana wizytę. Dzisiaj samej to nawet nie chce mi sie ruszac przed chwilą wstałam, zdrzemnełam się trochę i chyba mi ciut pomogło. Ale nastrój kiepski. Bez Jacha zawsze tak mam.

Marlag,

No to gratulacje. Jesteś na finiszu. Najgorsze za Tobą, a bronić się w towarzystwie własnego Dziecka, to wyjątkowa przyjemność, i jak widać w przypadku Jolika, duże szczęście!! ;)
 
witam serdecznie

Jestem własnie w pracy więc mogę sobie z Wami poplotkować

Jolik duże gratulacje, dzidzia na pewno b.b.b.b.b dumna ze swojej zdolnej Mamusi

Małgosiu doskonale Cię rozumiem bez naszych męzusiów to zawsze tak nijak, a ztymi bulami to Doxa ma racje ja niestety też je miewam :(

Marlag ja ostatnio week tez spędzam na uczelni i już nie mogę doczekać sie końca sesji!!!!!Okropnosć w taką pogodę siedzieć i sie męczyć na uczelni
 
wiecie co, nie wytrzymałam i umówiłam się dzisiaj na usg, na 18.30, musi mi potwierdzić czy to chłopczyk ;D bo wózek zamówiony w kolorze niebieskim ;)
 
Ze tez nie mam neta w domu, tyle zaleglosci przez to:(
Mgr Jolik gratuluje:)))
Z terminem mojego usg tez juz nie wytrzymuje, wydaje mi sie ze to jeszcze tyle czasu (1.07), juz probowalam dodzwonic sie do mojej gin zeby sie z nia wczesniej umowic.
U was tez tyle slonce dzisiaj?:)

 
Małogosia_76 - Bardzo dziekuje za ciepłe słowa!
Magdeczka - Studiowanie to ciezki chleb, szczegolnie zaoczne w polaczeniu z praca, co? A gdzie studiujesz i na ktorym roku?

A gdzie sie podziewa Karen?!
 
Marlag masz racje czasem to b.b.b ciężki. Ja studiuje na AE w Krakowie na 3 roku ale miałam małą przerwę ponieważ zaczełam dziennie prawo na UJ ale niestety nie było mnie stać na studiowanie dzienne i musiałam zacząć prace. Ale z perspektywy czasu nie żałuję mam dobrą pracę i pomału kończe studia. ;D
 
reklama
Przed chwila rozmawialam z Gin, (chcialam umowic sie na USG), powiedziala, ze to za wczesnie, zeby sprawdzic plec malenstwa i najlepiej zrobic USG w 27tyg. To ja juz nie wiem, w poradniku dla przyszlych mam - w harmonogramie badan- takie badanie jest przewidziane w piatym miesiacu czyli 20-24tydzien  ??? A jak widac z waszych doswiadczen to jest to mozliwe nie tylko teoretycznie.



 
Do góry