reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Oooo Anju to ty chyba najszybciej urodzisz ;) Mi lekarz powiedział że najwiarygodniejszt termin to właśnie z OM bo z USG to co wizyta to inaczej wychodzi bo dzieci różnie rosną.
 
wróciłam z usg, jestesmy zadowoleni ;D ;D ;D ;D ;D
pierwszy raz mieliśmy tak szczegółowe badanie :laugh:
trwało 40 min, ale wszystko dokładnie opowiadał , wykluczał wszystkie wady genetyczne, nawet zmierzył mi dł stópki- całe 4cm :D :D :D
a usg tylko 80zł, i wiecie co, wcale to 3d nie było lepsze od dzisiejszego
 
Kika77, Małgosia76, Doxa, marlag, magdeczka, mati, ewcia1981, Anja26, Frezja  - wszystkim dziekuję za gratulacje :-) Jestem taka szczęśliwa :-) HURRRRRRA !!!! UDAŁO SIĘ !!!!

 
Witam kochane bardzo serdecznie!!
Byliśmy dziś z mężem po kwiaty na taras i za okna - takie wiszące, więc do wieczora bawiłam się w ogrodnika... ;D ;D ;D
Najpierw chciałam, bo wcześniej zachowałam się jak cham powitać wszystkie nowe mamusie na naszym forum!!! ;D

Jolik gratulacje na tą piateczkę!!!

Mała witam Cię po tygodniowej przerwie!!!

Aniu26 wszystkiego dobrego na tej nowej drodze życia - wyglądałaś prześlicznie!!! ;D

Dziewczyny mam pytanko: skąd macie takie fajne suwaczki z dzidziami???
I jak można je wkleić??
 
Dziękuję Kaszu , a suwaczki naprawdę superanckie :-)

Ewcia szybko powracaj do zdrowia

Kika77 a kiedy będą fotki :-) ???
 
fotki mam 3 ale na 1 widać główkę z uszkami, a na 2 widać kręgosłup. bardziej niż na fotkach zależało mi na płci. i lwg lekarza to jest dziewczynka, na 100% płeć widać ok 30 tyg bo wtedy wypełnia się worek mosznowy, i wtedy mamy przyjść żeby nie rozczarować się przy porodzie
 
zmieniam podpis, bo teraz tu nie jestem pewna co będzie. a wózek??- chyba muszę tam zadzwonić że kolor może się zmienić ;D
 
reklama
Do góry