reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witajcie laseczki po krótkiej przerwi - przysnęło mi się ;)

Widzę, że świetnie poradziłyście sobie z suwaczkami :)

Marlag - hmmm a nie wybierasz się sama na takie badanie? Chodzi o to, że lekarz w czasie badania po kolei mówi co bada, co widać na ekranie itp., ale jego głosu nie ma na filmie. Sama jak go oglądam to nie zawsze wiem co tam jest, a co dopiero Ty która nie byłaś przy badaniu i niesłyszałaś. Jak bardzo chcesz to możemy się jakoś umówić, tylko że dla Ciebie nie będzie to ciekawy film, same plamy ;D
 
reklama
Doxa - wlasciwie to masz racje, chyba jestem jeszcze troche zła po tym swoim badaniu, przepraszam, za natarczywosc, jasne moge nic nie zrouzmiec z tego filmu. Jak tam na spokojnie mysle jeszcze raz o badaniu, to niby te najwaniejsze rzeczy sie dowiedziałam, czyli wymiary oraz to, ze z Dzidza wszystko w porzadku, a to, ze nie mam zadnego zdjecia to nadrobie na nastepnej wizycie u swojego Gin, wezme tez wtedy Meza swojego i bedzie dobrze.
 
Witajcie,
ale sie zrobiło różowo na tej stronie :-)

Dziewczyny, muszę się uczyć, a nic mi do głowy nie wchodzi :-( Siedzę, czytam i NIC !!!! A poniedziałek zbliża się wielkimi krokami buuuuuuuuuuuuuuu

Zaczynam panikować :-(
 
Masz racje Marlag najważniejsze, że dziecko jest zdrowe!

Jolik współczuję Ci tej nauki, zapewne im bliżej poniedziałku tym bardziej będziesz zmotywowana do nauki ;) Poczujesz tzw. bata. Jolik będzie dobrze! Na obroni podkreśl ubraniem brzuszek ;D
 
reklama
Do góry