reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Chyba przyśle nam dłuuuuugieeeeego posta.

Albo jest tak zmęczona że już nie ma siły pisać i poszła odpocząć.

Ja chyba też już pujdę bo cały dzień siedzę przy kompie, nawet nie byłam na polu, no na balkonie byłam ;)
 
reklama
Lekarz prowadząy był bardzo miłytak mnie naprzepraszał,wyściskał,wycałował że mi serce zmiękło.dopytywał sie o nazwisko tej baby,chyba sie wściekł  :) w przeprosiny dostałam prywatną audiencje w gabinecie usg w niedziele,i związaną z tym sesje zdięciową,na dodatek wszystko za darmo :D
 
Nieeeee dziś tu strasznie pusto więc nie było co pisać, a ty dostajesz powera na wieczór jak ja idę spać ;D Ty to jak ćma po ciemku wyłazisz ;D ;D
Bez obrazy ;)
 
reklama
Do góry