reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
dał mi maść na mój bolący kręgosłup  i przeprosinom nie było końca. Zresztą i tak miałam minę nie najlepszą i powiedziałam mu , że nie mnie powinien przepraszać tylko dzidzię bo to ono najbardziej ucierpiało. no i mój mężuś jeszcze dołożył , że nie powinnam tak się denerwować i już panu doktorowi nie trzeba było dokładać i tak wyglądał jak zbity pies po deszczu.
 
Frezja bo ja muszę ten głupi Fenoterol brać około  północy to siedzę biedna przy kompie, aby nie zasnąć  ;D
 
No jasne , że wiedział , bo już wczoraj mąż dzwonił do przychodni wściekły jak osa i zamawiał bezpłatną wizytę (nie wiem jak mu się to udało)
 
To dlaczego wybrałas takie godziny?
Nie lepiej było o 6:00 14:00 i 22:00 teraz biedna musisz się tak męczyć do nocy ;)

Magda może i dobrze że się tak czuje ten lekarz-za to co ty musiałaś przechodzić.
 
Maga pewnie mu się udało, bo był taki wściekły  ;D
Twój lekarz jest wyżej od tej baby? O matko, no to jej współczuję ::)

Frezja już chyba wolę siedzień w nocy niż budzić się o 6 rano ;) I tak budze się 7 - 7:30 jak mężuś wstaje, ale o 6 to przesada!!!  ;)
 
Magda nie ma tego złego ... fajnie, że tak się to skończyło. Niedziela już za chwilkę :-)
Mam nadzieję, że przynajmniej trochę Ci się humor poprawił :-)

Doxa a kiedy masz kolejne USG,żeby sie dowiedzieć czy dziecko zmieniło pozycję ? Czy jak do tego juz dojdzie to bedziesz musiała nadal brać to świństwo?
 
reklama
Do góry