reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

MARLAG We wtorek byłam właśnie u Makowskiego na Łuckiej. Mimo dużego opóźnienia jestem bardzo zadowolona. Doktor pokazywał wszystko na ekranie i dokładnie opisywał. Był bardzo miły i ciągle pytał czy się dobrze czuję. Mam też płytkę z badania. Od środy oglądam filmik przynajmniej 5 razy dziennie:-) 13 i pół minuty:-). W sumie byłam około 20 minut i chyba dowiedziałam się wszystkiego czego można się dowiedzieć. razem szukaliśmy na ekranie jajeczek, ale doktor na zakończenie zapytał: no to widzi pani jajka, bo ja nie. no i wyszło że kolejna dziewczyna do domu przybędzie. Tatuś się cieszy, będzie miał go kto rozpieszczać i odgraża się, że za półtora roku chłopak będzie:-)
 
reklama
Doxa - A czy mogłabys mi podac jakis nr telefonu pod ktory mozna zadzonic i sie zapisac oraz dokładny adres w Pruszkowie? Powaznie sie zastanowie nad tym czy sie wybrac!!!
 
Paola - Bardzo dziekuje za opis i info - zazdroszcze, ja podobnie wyobrazałam sobi swoje badania o okazała sie nieła lipa.... :(
 
Marlag ja byłam w 16tc na Łuckiej dostałam filmik na płycie CD z przebiegiem calutkiego badania + kilka wydrukowanych fotek. w 22tc byłam w Pruszkowie i podobnie dostałam film z całym badaniem (ale tym razem płytę DVD) i oczywiście kilka fotek. Do tego wydruk z pomiarami.

Tutaj znajdziesz wszelkie informacje o gabinecie w Pruszkowie! http://www.contenta.pl/
 
Paola niezła pamiątka taki film, prawda? Ja swój pierwszy to chyba oglądaąłm 5x dzienie przez kilka dni ;D
 
Doxa, ja na drugi dzień do pracy płytkę wzięłam, co prawda nie umieściłam filmu jeszcze na sieci, ale kto wie :laugh: mnie tak jeszcze z tydzień potrzyma i będę ciągle oglądać filmik :-). Spróbuję zaraz zrobić zdjęcie brzuchola. a i mam prośbę do Ciebie możesz jeszcze raz przypomnieć jak się wkleja dziewuszkę - bardzo proszę, bo szukam i szukam instrukcji od Ciebie, ale tyle stron przybyło, że nie mogę się odnaleźć. dziękuję bardzo.
 
Aby napis był "It's a girl" to należy wkleić ten link w podpisie, obok suwaczka:
http://home.att.net/~scorh3/Baby03e2.gif

Oczywiście przed linkiem musi być [ img] a za linkiem [ /img] - tylko bez spacji w tych nawiasach.
Ja używam ikonki "Umieść obrazek" i pomiędzy nawiasy wstawiam link. Dokładnie tak jak przy wstawianiu zdjęć.

Powodzenia ;)
 
Doxa - a mogłabys mi przesłac poczta swoj film Dzidzi? Czy jest za bardzo osobisty i nie chciałabys sie nim dzielic - zrozumiem! :)
 
reklama
Do góry