reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witam.
Syla przerastasz mnie. Wczoraj czytając twoje relacje łza się w oku kręciła, a na ustach banan ;D A dziś znów, jesteś dobrą mamą i w porę zauważyłaś co się dzieje z Oskarem. Cieszyłam się razem z Tobą po tej relacji, i ślepy by zauważył jek bije od ciebie szczęście. Bardzo się cieszę że Twoje marzenie się spełniło ;)
 
Magdusia sorki że wracam do tematu ale taka byłam zła na tego babsztyla, jak tak można co za piz..!!!!!
Życzę ci żebyś dziś promieniała tak jak wczoraj Syla, zobaczysz że i ty będziesz szcześliwa ;) Powodzenia :-*
 
Widzicie, to już uzależnienie, nie mogę się uczyć, chyba odłączę sobie internet. Tak się do Was przywiązałam...

Frezja, jeśli ja jestem dobra to co można o Was powiedzieć? Jak przeżywacie to z właściwie obcą osobą. Serce rośnie. Znaczy się że świat nie jest jeszcze taki zły, bo są takie osoby jak Wy, uczuciowe, pełne ciepła i zauważające inną osobę na swojej drodze.

Dziękuję że jesteście.

Magda, całym sercem wierzę że dziś wszystko będzie dobrze i potraktują Cię jak na to zasługujesz.

Marlag co u Ciebie??????? Jak po tym USG, zaczynam się denerwować.

Doxa a obrazek (avatarek) mojego syncia to Twoja zasługa. Dzięki za pomoc!!!!!
 
reklama
Właśnie już wczoraj nawoływałam Marlag i nadal nic nie wiemy! :(

Syla ja tylko zmniejszyłam obrazek, a autorem jest Twój uzdolniony synio!!! No i w tym okienku to dzieło super się prezentuje! A ten Fred Flinston bardzo mi się podobał, zdolne dziecko!
 
Do góry