reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Frezjo faktycznie czuję się lepiej, ale nadal jestem jakaś rozbita. Zakupy sobie podaruję, nio może uda mi sie coś fajnego znależć w internetowych sklepach :-) Zresztą sama nie wiem czego chcę, chciałabym coś kupić ale nie wiem co. Straszne jest takie niezdecywdowanie !!! :-(
 
reklama
Ooo Frezja jak Ci dobrze z tym sprzątaniem, ja dopiero mam połowę za sobą a i to po łebkach ;)

Jolik Ty to chyba po prostu potrzebowałaś porządnego odpoczynku po całym tygodniu pracy!
 
Chyba tak :-) Faktycznie miniony tydzień możnaby zaliczyć do jednych z najcięższych w mojej karierze :-) Ale mam go już za sobą HURRRRRRAAAAAAA ! Jeszcze w środę czeka mnie trochę nerwów: mamy audit zewnętrzny związany z ISO. Mam nadzieję ,że nie bedzie źle. ZOBACZYMY....
 
marlag no to podobna historia!!Idziemy prawie łeb w łeb no zobaczymy która z nas pierwsza urodzi :)Czy Ciebie też staszono że dziecko może urodzić się chore po tak krótkim odstępie czasu między odstawieniem tabl. a zajściem w ciąże?Teraz już się tym nie przejmuję ale na początku...ach Ci życzliwi ;)
doxa poszperam w kompie za jakimiś zdjęciami bo mężuś to gdzieś pozapisywał i jak coś znajdę to Ci wyślę ale już mam moralniaka za takie wykorzystywanie :-[
 
Hej
Ja jestem teraz na chwilke bo chciałam poczytac co tam dzisiaj u WAs słychać ale będe póznym wieczorkirm moze jeszcze ktos tu będzie ::) a narazie duze buziaki papatki
 
cześć.
poszłam spać wczoraj o 22.20, a wstałam o 4 bo mnie dzidiza skopała i musiałam iść siku, a potem już nie kładłam się bo na giełdę do Tych. wróciłam z kwiaciarni o 19, i padam z nóg, praktycznie nie siadałam od kilkunastu godzin, idę się położyć bo chyba mam gorączkę, i zgagę, a tak zmęczona to chyba nie byłam od komunii Dawidka.
pogadamy jutro. wybaczcie mi dzisiaj za nieobecność. nadrobimy ;) ;D
 
Kika wybaczamy :-) Odpoczywaj bo to teraz dla nas i naszych maluszków najważniejsze. Jutro jak bedziesz miała siły to pochwalisz się dzisiejszymi zakupami :-) Spokojnej nocki ! OSZCZĘDZAJ SIĘ MAMUŚKO !!!
 
Ewcia, a jak Ty się bawisz na własnym weselu ? :-) Czekamy z niecierpliwością na jakieś sprawozdanie z tej imprezki nio i fotki :-)
 
reklama
Witam ponownie! :)
Karen - NIe, nikt mnie nie straszył, ze dzidzia moze byc chora po pigułkach, specjalnie czekałam trzy cykle zeby zajsc pozniej a ie od razu, tak na wszelki wypadek ;). No ciekawe, ktora bedzie pierwsza na porodówce :). Rozumiem, ze nie znasz jeszcze plci... A kiedy wybierasz sie na usg? Ja ide w srode na połówkowe i mam nadzieje, ze zostanie potwierdzona cipeczka mojej malej Lenki, bo jak nie to bedzie fiutek Mikołaja! :)
Doxa - Bardzo dziekuje za pamiec, zakupy prawie udane, tzn nic nie kupiłam, ale sklep fajny, tzn w ogole ta firma 9fashion, w tym tygodniu mam zamiar zaszalec z zakupami i chyba nawet zamowie je w internecie, bo ceny sa ciut lepsze, a rozmiary juz wiem, bo wszystko przymierzyłam. Jesli chodzi o moja czestotliowsc wpisów, to rzeczywiscie sa razadkie, dltaego, ze w pracy mam czas tylko czytac mniej wiecej na biezaco o czym piszecie, a w domku juz nawet nie mam sily siadac przed kompem i tym sposobem tylko od czasu do czasu udaje mi si cos skrobnac... :(. Postaram sie byc bardziej aktywna :).
 
Do góry