reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Karen - Wlasnie dopiero teraz zauwazyłam, ze nasze ciaze nie roznia sie o 1 dzien, tylko sa w tym samym wieku!!! ;D. NIe wiem skad mi sie wczesniej wzieła ta roznica 1 dnia :(. Ile juz przytyłas od poczatku? Bo ja startowałam z wagi 58,5 i na dzien dzisiejszy waze 64,5, czyli 6 kg. To chyba duzo, prawda??? Ale mam taki apetyt, ze hej :laugh:. A jak z brzuszkie, duzy juz u Ciebie?
 
reklama
Witajcie mamuśki!!!1 Nie byłam tu cały dzień bo najpierw mój luby ściągał jakieś filmiki i nie miałam dojścia do kompa, więc z nudów wzięłam się za sprzątanie. Póżniej tak się rozkręciłam że nie umiałam przestać ok.16.oo poszłam sobie na małą drzemkę, a po jakiejś godzinie odwiedzili nas znajomi.Całkim niedawno sobie poszli więc ja odrazu do kompa by coś do was napisać.Nie jestem dzisiaj zbyt humorzata ale to chyba ta pogoda .Dostałam trochę ciuszków od kumpeli co ma 6 miesięczne dziecko i jutro zamierzam je uprać ,więc coś już będę miała przygotowane hahaha.
 
Nie pogadałam sobie dzisiaj z Wami, odwiedziła mnie koleżanka i przegadałyśmy cały dzień ;)

Właśnie wstawiłam zdjęcia Karen do brzuszków, możecie podziwiać tam i ją i jej brzuszek a ponadto (i tu mała niespodzianka) jej męża!
 
Ewcia czekamy na Twoją relację z dzisiejszego tak ważnego dnia i oczywiście zdjęcia!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA  :-* :-* :-*
 
Przynajmniej w tym wątku jestem dzisiaj pierwsza :-)
Jaka u Was pogoda ? U mnie przez całą noc padał deszcz teraz zresztą też, temperatura tylko 8 stopni. JEST PASKUDNIE !!!
Znowu będziemy ospałe buuuuuuuuuu
 
Ospałe i zmierzłe ;D ;D U nas taka sama pogoda Joliczku pod psem. W dodatku noc mam nieprzespaną. O 01:20 mąż obudził mnie jakimś wściekłym kaslem, potem chrapał i nie mogłam zasnąć-kopanie go nie pomogło, więc wkurzyłam się i poszłam do kuchni ;D zjadłam dwa paski po dłógości ciasta ;D i poczułam jeszcze większy głód więc zrobiłam 3 kanapki ;D i dopiero poszłam dalej spać ale to było spanie jednym okiem :(
 
Ja też coraz gorzej sypiam. Nie potrafię sobie znaleźć odpowiedniej pozycji. Przed ciążą spałam przeważnie tylko na wznak i ewentualnie na brzuchu, a teraz... Denerwuje mnie też, że przyzwyaiłam się do wstawania o 4 do toalety. Wrrrrrrr Powtarza się to dzień w dzień !!! Zaczynam marudzić :-(
 
Ja jak śpię sama to jestem wyspana, odzwyczaiłam się od spania z mężem bo on przeważnie na noc pracuje, jak jest w nocy w domu to nie mogę sobie pozwolić na spanie w poprzeg łóżka :( co uwielbiam, już się przyzwyczaiłam do wstawania do ubikacja-tyle dobrze.
 
Witam brzuchatki!
U mnie pogoda chyba ładna (jeszcze nie wychodziłam), słoneczko świeci, wiaterek widzę ... nie będzie tak źle ;)
Z zasypianiem też mam problem, nie moge się ułożyć (wcześniej często spałam na brzuchu!), już obydwa boki mnie bolą, tym bardziej, że leżę w ciągu dnia :( Ale za to jak już usnę to śpię  ;D ;D ;D Dzisiaj wstałam na siku dopiero o 6:30 ;D, z tym że położyłam się dobrze po północy ;)

Słuchacie, chyba mój mały mi się przekręcił i nie jest już główką w dół ;D ;D ;D ;D ;D  Oby to była prawda, a nie wylko moje imaginacje! :angel:
 
reklama
marlag jak z moim z apetytem?trochę większy niż przed ciążą ale słodycze mi coraz bardziej smakują, przytyłam nie wiele jeszcze 3 tyg temu było to 2 kg teraz nie wiem bo nie mam wagi brzuszek nie za duży osoby postronne nie zauważają mojej ciąży aczkolwiek Ci co wiedzą mówią że rośnie brzucholek.Na dobrą sprawę mogłabym jeszcze poudawać nie ciężarną.Między nami jest jeden dzień czy ja już ślepnę?Płci jeszcze nie znam ale tak jak Ty mam USG w środę :D i mam nadzieję że się wtedy dowiem.Zrymowało mi się. :laugh: Ja dopiero jak zaszłam w ciąże dowiedziałam się że lepiej odczekać 3 cykle zanim się wszystko ureguluje, no trochę za późno :( ale mam nadzieję że będzie wszystko oki.Ciekawa jestem jak to będzie z tymi naszymi ciążami.
Doxa dzięki za te zdjęcia :) :) :)
 
Do góry