reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Jolik biedactwo! Tak to już jest z nami - ciężarówkami, lepiej na takie wyjscia zawsze zabierać męża!

Oki, to może i ja wzorem Frezji wezmę się za sprzątanko! Chociaż trochę ...
 
reklama
witaj Karen... najchętniej już na dłużej... :)

a z tym wiekiem ciąży to ja myślę, że jest inaczej...
bo pomyślcie, czy każy kto ma np. 180 cm wzrostu to z pewnościa ma 18 lat, bo tak mówią statystyki???
no bzdura przecież...
z dzidzią w brzuchu jest podobnie - jedne są większe inne mniejsze...
a termin z miesiączki jest najbardziej prawdopodobny, z różnicą może kilku dni, ale na pewno nie 2 tygodni, jak moga wskazywac pomiary z USG...
zawsze są to jakieś widełki - od do...

 
Qrcze, a miałam takie plany. Miałam jechać na dłuższe zakupy z myślą o dzieciaczku. Muszę zrezygnować bo nie czuję się na siłach jechać sama, a mąż ... odsypia to kino :-) Powiedział tylko jedno, że dużo czasu upłynie zanim znowu wybierze się do kina :-)
 
Doxa jak nauczę sie wklejać i pomniejszać zdjęcia to zaraz wkleję.A z tym wiekiem ciąży Teddy to z tego co ja wiem to termin wg ost. miesiączki to się sprawdza ale u kobiet które maja cykle 28-dniowe a ja miałam grubo ponad 30-dniowe i to był 2 cykl po odstawieniu tabl.antykoncepcyjnych także ten cykl mógł być rozregulowany.Poza tym kiedy byłam w szpitalu to wg obl. powinnam była być w 5 tyg ciąży a u mnie jescze nic nie było widać w macicy ona sama nawet nie była powiększona.Zresztą czas pokaże...
 
Jolik, to kładź się koło męża i śpijcie... :)
na zakupy pojedziecie po południu... :)


Karen, ja mam (miałam) cykle w przedziale 27-37 dni - kompletnie nieregularne... w 5 tygodniu też nic nie było widać, nawet pęcherzyka... pusty pojawił się dopiero w 6... a w 8 już był całkiem spory dzidziuś... :)
przy każdym USG mam inny termin uśredniony... tez waha się nawet do tygodni, a robię przeciez często, bo co 4...
 
Witam!
Karen - nasze ciaze roznia sie o 1 dzien! Ja juz nam plec, dziewczynka! :). Ja tez zaszłam w ciaze po odstawieniu tabletek, z tym, ze nie w drugim a w trzecim i tez mam roznice ok 2 tyg w terminie. U nas na pocztaku tez wcale nie bylo widac ic na usg, bo zaszłam pozniej niz powinnam. W szpitalu nie wyladowałam tylko spokojnie czekałam az pecherzyk bedzie widac i w koncu sie pojawi ;D.
Trzymajcie sie ciepło!
 
Karen to czekam na fotki :) Jeśli chcesz możesz je wysłać do mnie, to zrobię tak jak ostatnio :)

Mi się wydaje, że te tygodnie liczone wg OM są tylko dla orientacji, a już te terminy z USG to w ogóle porażka ;) Przecież tam np. z pomiaru główki wychodzi jakiś termin +/- 14dni, więc jak go niby liczyć ;D ;D ;D
Dzieci też różnie przychodzą na świat 2 tygodnie przed lub po terminie ... tak więc możemy tylko orientacyjnie spodziewać się kiedy to nastąpi!

Marlag fajnie że zajrzałaś, rzadko tu piszesz! Jak zakupy ubrań ciążowych? Zakończone sukcesem?
 
Nio to jestem po krótkiej drzemce :-) Obadek już nastawiony, mężulek obudzony, chyba nie bedzie to stracona sobota. Na zakupy nie jadę, wogóle nie mam na nie ochoty ...
 
reklama
Jolik po dżemce pewnie lepiej się czujesz, ale jak nie czujesz się na siłach to faktycznie na zakupy nie ma się co porywać, lepiej poczekać na lepsze samopoczucie.
 
Do góry