reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dziewczyny jak sie dziś czujecie? bo ja fatalnie boli mnie głowa i cały dzień leżę w łóżku.Poprostu jestem nie do życia,miałam dzisiaj iść odwiedzic kumpelę co niedawno urodziła ale zadzwoniłam że przekładam wizytę.Mam nadzieję że wkrótce mi minie bo oszaleję.
 
reklama
Oj Kasiu współczuję Ci bardzo
Jak widać wszystkie chyba tak sobie się czują bo entuzjazm u nas taki że ho ho...... ;)

mnie kuje brzucho i już ledwo siedzę a i nawet rękoma juz mi się nie chce ruszać :) ogólnie do luftu. Ale jeszcze żyję, to chyba dobrze :laugh: Małe coś dziwnego robi bo mi w brzuchu bulgocze. :)

Spać spać spać :)
 
Kasia ja też leżę i nadaję do Was na leżąco ;)

Syla no to kiedy idziesz na L4? Siostra już przygotowana do zasępstwa?
 
Hej dziewczyny
Ja za Wami nadążyc nie umiem nie miałam ostatnio czasu żeby poczytać cos więcej ale moe w weekend nadrobie ::)
pozdrowienia
 
Chyba muszę wreszcie iść trochę odpocząć bo to do niczego nie podobne tak tyrać :laugh:
Jeszcze pod koniec czerwca egzaminy :( co mnie wcale nie cieszy bo entuzjazm ze mnie aż tryska  ;) :laugh:

spadam dziewczynki. całuję mocno. trzymajcie się pa
 
Ale gwarno sie zrobiło, po tym "ogórkowym" okresie. Z powodu Kaszu też smutniej, ja to myślałam, że ma depresję zwiazaną z tym wyjazdem i się Jej gadać z nami nie chce. A to tylko komp. Jak mi sie nie uda jutro zajrzeć pozdrówcie ciplutko Ją ode mnie.

Z tymi przeciwciałami to prawda co pisałaś Doxa, ale dlaczego masz powtarzane badanie tego chyba nie złapałam?
 
reklama
Do mnie dotarło, dzięki ;D ;D ;D

Adresy do dziewczyn są w wątku "Terminy porodów i nasze komórki" na pierwszej stronie, w pierwszym poście ;)
 
Do góry