reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam Was cieplutko ;)
Podobno miało być lato stulecia ale chyba siępomylili z jesienią ;D
Ja już byłam na zakupach, oczywiście truskaweczki też kupiłam :laugh: a jak.
Teraz przygotowuję obiadek i muszę zrobić wałówkę dla męża bo dziś idzie do pracy na 24h ale to lepiej dla mnie.
 
reklama
Witam w ten ostatni przed weekendowy dzionek!
Jak to dobrze, ze jutro nie trzeba isc do pracy! ;D
Wpadłam tylko na chwilke, mam duzo roboty w pracy!
Ja tez mam pobolewania brzucha i klucia, jutro ide do swojego gin a w srode na usg, wiec musze koniecznie o tym powiedziec!
Trzymajcie sie, zajrze pozniej! :)
 
Doxa poleguj poleguj na pewno wyjdzie Ci to na zdrowie.

Dziękii, zobaczymy jak to wyjdzie z tym moim USG. Wyjdzie tak jak ma być, nie mam co sie rozczulać. Mój mąż się już napatrzył na dzidzie w brzuszku 8 lat temu:).

A czy trzeba swoją płytkę zabrać??? Czy daja bez upominania się o nią?
Zdjęcia też sam daje czy trzeba się upomnieć?

Z ta płcia to chyba wiem co będzie. Wszystkie gwiazdy na niebie mówią o chłopczyku :) ale może zobacze to na własne oczy :)

Dzięki za trzymanie kciuków. Też mam cicha nadzieje że jakoś się ułoży bo dodatkowe nerwy nie sa juz potrzebne.

Frezja to ile Twój mężulek je że zaczynasz juz przygotowywać wałówkę ;) :)

 
Cześć Dziewczynki,
Dzisiaj to chyba sporadycznie będę do Was wpadać . Olka w nienajlepszym humorze i jak podchodzę do kompa to mnie przegania do zabawy z nią. Trudno, Doxa, jak GIN mówi leżeć to lepiej leż, w końcu nie ma nic ważniejszego, a lepiej nie przeginać, bo zawsze lepiej leżeć w domu, niż jak by Cię mieli wziąć na oddział no nie i jeszcze straszyc, że do października Cię zostawią :(
 
tak sobie myslę...
cos nie daje mi spokoju z tym że to chłopczyk, moja gin powiedziała że to równie dobrze może być pępowina, a najgorsze że jakoś sny mam z dziewczynką... no nie wiem
a wózek zamówiony w kolorze niebieskim, kilka ciuszków też na niebiesko, ale wątpliwości są..
chyba przed odbiorem wózka pojdę na usg żeby potwierdzić, a co do ciuszków to to kupię uniwersalne, żółte, czerwone, fioletowe i zielone i białe :D
 
Kika trzeba się przygotować że zawsze może być niespodzianka. Mój brat miał mieć dziewczynkę i dopiero na ostatnim USG wyszło że to jednak chłopak. A może tez sie okazać dopiero jak przyjdzie na świat. Ja kupuję uniwersalne żeby nie miec póxniej "problemu" :)
 
Hejka! Właśnie się przespałam  ;D A z rana tak dobrze się czułam  :( Tak sobie myślę, że jednak coś się dzieje, bo przecież nie usnęłabym w ciągu dnia, a ja tak mam od poniedziałku!
Oj chyba nawet nie pojadę dzisiaj na gimnastykę, sama nie wiem, gin. powiedział że mogę chodzić.

Frezja w sumie dla nas to dobrze, że nie ma tego lata stulecia  ;D

Syla lekarz daje płytkę DVD i zdjęcia też daje (wydrukowane), na płycie jest sam film. Na samym początku zapytał się czy nam nagrać płytkę ;) I też się pyta czy chcesz znać płeć ;) i dokładnie pokaże Ci co i jak, tak więc nie będziesz miała wątpliwości, nam nawet w 3D pokazał siusiaka  ;D

Małgosiu Oki, skoro tak mówisz to bedę leżeć; tak jest :police:

Kika skoro lekarka nie była pewna to jeszcze nic nie wiadomo ;) Idź koniecznie po USG, najlepiej na 3D, tam nie będzie wątpliwości czy to jest pępowina czy nie! A ciuszkami nie przejmuj się, a niby dlaczego dziewczynka nie może mieć niebieskich rzeczy? Dzieci często mają niebieskie oczy i pasuje wszystkim ten kolor niezależnie od płci, poza tym jak dobrze pamiętam to Twój synek ma niebieskie, więc duża szansa że ona (o ile to jest dziewczynka) też, więc będzie ślicznie wyglądała.

Mi to się wydaje, że te kolorki są po to, aby odróżnić noworodki, bo przecież po rysach nie widać czy to dziewczynka czy chłopczyk ;) więc trzeba ubrankiem, a potem to już nie ma znazczenia!
 
Dziewczyny będziecie robić sobie badanie na cytomegalię?
U mnie 1 frakcja kosztuje 36zł, nie wiem którą robić no i kiedy, chyba lepiej pod koniec ciąży?? Niestety to badanie jest odpłatne.
 
Doxa ja miałam robione badanie na cytomegalie na samym początku. Ale zleciła mi to moja lekarka więc nie wiem nic na temat frakcji. Moim zdaniem dobrze jest zrobić i to chyba nie na samym końcu.
Zapyaj się swojego gin kiedy najlepiej zrobić.

Wiecie, że mój bratanek ma ospę. Właśnie brat do mnie dzwonił z ostrzeżeniem że Oskar też niedługo zacznie pączkować. :) Bo widzieli się w sobotę.
Kurczę czytałam że to może grozić poronieniem. Nie wiem co o tym myśleć, ale się wystraszyłam nie na żarty. :( Znowu się naczytałam. Jakby człowiek mało jeszcze miał na głowie. Cholercia......

 
reklama
Syla do pracy robiłam mu 12 kromek :o a tu troszkę czasu zajmie a jeszcze w między czasie obiad robiłam żeby przed pracą zjadł.

Mój maluszek właśnie tak figluje aż mi się brzuch wygina ;D a ile radochy mi to sprawia ;D chociaż z maluszka mam pociechę ;D
 
Do góry