reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Aniu,

Przepraszam, że Cię pominęłam, ale trajkoczemy jak przekupki na targu. Oczywiście bardzo się cieszę, że Jesteś i Ty tylko Ty odpowiadasz na moje apele o dialog!
 
reklama
Wiecie co, jak której się nudzi i chce się pośmiać, to szybko, trzeba zajrzeć na stronę czerwcowe mamy. Niezła jazda, a jakie napięcie. Ciekawe czy my też tak będziemy grzać jak one. Zazdroszcze im finału. Juz mi sie nudzi ta ciąża.
 
Co z tym imieniem dla Waszego Małego? Macie już czy nie macie?
A może nie chcesz, aby Ci ktoś zabrał. Ja nie nie zabiorę mam już swój typ i wszystko wskazuje na to,że się nie zmieni!
 
Cześć, melduję się jak codzień o tej porze :-)

Jestem szczęśliwa bo wreszcie skończył się ten paskudny TYDZIEŃ ! KOSZMAR !

Nie uwierzycie, ale ja jeszcze nigdy nie byłam u czerwcówek... muszę tem zajrzeć :-)

 
Sorki, zapomniałam napisać, w tylu wątkach piszemy na raz że się gubię ;)
Na razie stanęło na "Oliwier", ale to jeszcze nic pewnego. Pisałam o tym w wątku o imionach ;)
 
reklama
Do góry