reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
dzieki Doxa za namiary!!
Nie wiesz co to jest ten masaż Shantala? Chcialabym coś o tym poczytać, bo moze sie przydać potem.

Na USG dzis ide o 16, takze widzie ze dzis wiele z nas zobaczy swe dzidzie :laugh:
Pozdrawiam Was i MAluszki
 
Witajcie kochaniutkie!!!! Ale miałam dużo zaległości , kiedy leżałam w szpitalu napisałyście aż 56 stron.Cały ranek czytałam ale już nadrobiłam zaległości.Miło jest do was wrócić.Z dzidzią juz wszystko w porządku ale niestety do końca ciąży muszę być na lekach rozkurczowych bo moja macica jest nieposłuszna.Mój lekarz podczas usg w szpitalu powiedział że dzidzia jest duża i termin może mi się nawet przesunąć na początek pażdziernika.POZDRAWIAM!!!!
 
Witam w ten brzydki, zapadany dzionek :-[
Przeczytałam, ze wiekszosc z Was wybiera sie dzis na usg - zazdroszcze! Ja dopiero 15, czyli za tydzien :).
Odwiedziłam wczoraj ten sklep pod mostem Poniatowskiego, nawet fajne tam ciuszki, upatrzyłam sobie 2 pary dlugich spodni i jedne 3/4.
Z zapartym tchem bede czekac na wiesci z usg, a teraz przelacze sie obejrzec inne zdjecia na watku usg :)
Tymaczasem
 
reklama
Nie mogę uwierzyć że ja juz w 6 miesiącu!
Coś chyba nie tak, za szybko ten czas leci.

Wiecie że mi wszyscy mówią że "świetnie" wyglądam w ciąży. Oczywiście jak na mnie :) Z tym świetnie to chyba zdeczko przesadzają, ale dzisiaj mi jedna pani powiedziała że lepiej wyglądam w ciąży niż przed nią i że powinnam cały czas w ciąży chodzić. A to ci miłe co? I chyba mieć później cycki jak kredki cienkie i do ziemii i zamiast stanika to na plecy zarzucać.

Szybko obliczyłam że jak teraz mam 32 latka to powiedzmy że tak do 50  ;)można się rozmnażać to mogłabym zamiast leaftingu to w ciąży (-ach) chodzić i zdąrzyłabym jeszcze skompletowac drużynę piłkarską i wyglądałabym cały czas całkiem nieźle wedle tych co mi takie komplementy sadzą ;D
 
Do góry