reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Kaszu żeby się nie rozwodzić powiem tak ciesz się nimi póki możesz ;D
a właściwie Twój mężulek niech się cieszy. Później będziesz je musiała pompować żeby się trochę uniosły od brzucha :laugh:
 
Kaszu na jaką popołudniową siestę, siedź tu i nie ruszaj mi się od komputera.

Wszystkie gdzieś uciekły. :(

No to miło, nie dość że sama to jeszcze ze zgagą :( to jest życie.
 
ja też już po obiadku, ja dzisiaj zamiast na usg to idę do dentysty :(
chce mi się spać- to pewnie z tej pogody,bo leje i leje :(
no to wieczorkiem trzeba siąść na neta bo się duzo będzie działo ;D
 
Strasznie sie cieszę że jestem już w domciu w tym szpitalu można się zanudzić na śmierć.Ciągle tylko leżenie i czytanie.Dostawałm relanium na uspokojenie i ciągle mogłam spać.Jedzenie tak beznadziejne że gdyby nie mężuś i mama umarłabym z głodu.Na śniadanie i kolację tylko dwie kromeczki chleba i mały kawałek margaryny.Nawet w więzieniu mają lepiej.Za oglądanie telewizji trzeba płacić i to nie mało.Mam nadzieję że juz nie trafię na oddiał dopiero do porodu.
 
reklama
ooo Kika, Kasia jak dobrze kogoś słyszeć, widzieć (no jak tu pisać?)

Kika a lubisz ty dentystów?

Kasia my też się strasznie cieszymy że już jesteś. :)
 
Do góry