reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
muszę iśc bo jak leżałam w szpitalu to mi się dziurek zrobił i teraz chyba sie powiększa!!!!!!!!!!!!!
jakoś wytrzymam
 
jedz dużo białego sera.

chociaż nie wiem czy Ci dobrze radzę ja od 2 dni zajadam się makaronem z białym serem i truskawkami i pewnie od niego ta pioruńska zgaga..
 
Dziewczynki,

Z tymi cycuszkami, to tzreba się ratować. Moja przyjaciółka, która jest masażystką w pewnym Instytucie urody, twierdzi wbrew przekonaniom wszystkich producentów kosmetyków babskich, że: po pierwsz smaruj sie tłusto i nawilżająco (na mianę), kilka razy dziennie. Szczególnie, gdy bolą a już na pewno, gdy swędzą. Po porodzie trzeba nabyć drogą kupna ciężarki, każdy po ok 400 g, pakowane po 2 sztuki i owiniętę w aksamicik (do nabycia w sklepach sportowych), specjalnie dla Kobietek i to takich co chyba siatek nie noszą no chyba, że mini torobeczki!! ;D Ćwiczyć na leżąco 2 razy dziennie po 15 minut. Ręce na boki i powoli napinając mięśnie do klaty. Następne tak samo, ale ręce powoli do góry i powoli do dołu. Aż zaczniesz czuć mięśnie tuż za piersiątkami. Sprawdziłam i po 2 miesiącach od momentu kiedy przestałam karmić Olkę wrócyły na miejsce i są tak samo jędrne jak były. :p
 
:)
przeszłam się przejść, tzn zjechałam windą :laugh: i już mi lepiej. No i oczywiście cosik zjadłam. Chyba dlatego że cały czas tak siedzę to mi żołądek ciśnie się i zgaga pojawia.

Ja z tymi cyckami to żartowałam. Mam nadzieję że zrozumiałyście. Jak Małgosia pisze wracają do normy. tyle że ja nie ćwiczyłam bo za leniwa jestem. No i większe pozostały. To dla tych kobitek które chcą aby większe się ostały. Ale smarować trzeba teraz koniecznie. Ja nie smarowałam i rozstępy są :(. Miałam A przed pierwszą ciążą, w ciąży D tak więc musiała skura popękać jak nie była nawilżana. Teraz smaruję, przynajmniej raz dziennie. W pracy nie bardzo mam gdzie cycki wywalać na wierzch ale w domu albo rano albo wieczorkiem jak czas pozwala. Wy dziewczyny jak jesteście w domu to smarujcie częściej.
 
reklama
ja to juz naklepałam, jak przeczytałam swój poprzedni post to ni w ząb go nie zrozumiałam.

Chodziło mi o to że wracają do swojej kondycji. Na pewno lepiej jak się ćwiczy ale ja nie ćwiczyłam i też wróciły. No za to dużo prac fizycznych wykonywałam przy Oskarze :)
A większe to chyba już zawsze zostają.
 
Do góry