reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
no no, brzmi obiecująco:
Siemianowice Śląskie , woj. Śląskie

Przyszpitalna Szkoła Rodzenia
[szkoła rodzenia]



e-mail: bkniaz@o2.pl
Zajęcia: ul. 1 Maja 9 (szpital)
Zapisy: tel. 0-601 473 773, 0-604 243 981
Można chodzić – od 20. tyg. ciąży
Zgoda lekarza – nie
Zaświadczenie o ukończeniu kursu – tak
Liczba absolwentek – 60

Działa od 2002 r. Szkołą kierują: Bartosz Kniażewski (ginekolog-położnik, dr n. med.), Jadwiga Szklarz (położna) oraz Karina Chmiel (położna). Zajęcia prowadzą: ginekolog-położnik, położna.
Kurs otwarty: 15 godzin. Zajęcia w poniedziałki i czwartki od 18 do 20. Ilość osób w grupie – od 2 do 7 par.
W programie m.in.: antykoncepcja, zwiedzanie oddziału, relaks, ćwiczenia w wodzie, muzykoterapia, nauka masażu.
Są zajęcia w wakacje oraz kursy indywidualne.
Po porodzie – grupa wsparcia dla matek karmiących.
Kurs – 60 zł, można w ratach, zniżki.
 
u mnie też leje, aaaaaaaaaaaajjjjjjjjjajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjj nie chce, zrobiłam pranie :mad:
 
ja tez zastanawiam sie czy nie zapisac sie do szkoly rodzenia juz od lipca. Gin co prawda powiedzial, ze mam czas, ze dopiero od 26 tyg mam zaczac o tym myslec, ale czemu nie zaczac wczesniej i nie pocwiczyc troche juz teraz.....
Zapisujecie sie juz?
 
Świetnie mi wyszedł chłopiec na 10% a dziewczynka na 90% hi hi hi ;D To dlaczego lekarze stawiaja na chłopaka?

Teraz nie leje ale paskudnie jest i zimno, brrrryyyy

Jejku, jaką dostałam zgagę, zaraz chyba zejdę. Coś potwornego, a myślałam że po mięcie mi przejdzie :( Co brać na to cholerstwo. Tak z nienacka i to w ciągu dnia atakuje!


 
ja tam zadzwonię dzisiaj albo jutro i się dowiem od kiedy zaczynam, znikam na momencik, idę zrobić obiadek dla rodzinki
 
reklama
Do góry