reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Doxa, podałabyś jeszcze raz tę stronkę, na której są namiary na to centrum gdzie chodzisz na gimnastykę? chce poszukac czegos podobnego w 3mieście.
 
reklama
Kaszu, takie spotkania na kursach są zwykle późnym popołudniem. My mamy na 18,00 wcześniej też bym się nie wyrobiła. Wydaje mi sie że póxniejsze też są.
 
Cześć Dziewczynki,

Dzisiaj tylko na minutkę. Olką w nocy miała "silną reakcję alergiczną" na grzyby i pleśnie podduszała nam się i z samego rana zamiast do przedszkola to di Instytutu. Pełno leków i szlaban do końca tygodnia, niestety.Teraz siedzimy w domu i marudzimy jedna przez drugą.

Wczoraj byłam na wizycie u Gina, widzieliśmy naszego Syna. Pięknie się prezentował i co najfajniejsze pokazał po raz pierwszy swoje precjoza. Całkiem spore, jak na takiego malca. Trochę się tego obawiam jestem przyzwyczajona do "dziewczynki" między nogami więc?? ;)
Na szczęście wszystko jest ok (z ciążą) więc przynajmniej tym się nie martwię.
Co do wagi ciążowej to od początku ciąży przytyłam 3 kg, ale Gin mówi, że to ok. Mały jest środkową linią na wykresie pomiarowym, a ja jestem drobna (158 cm  :mad:), z Olą pzrybrałam przez ciążę 8 kg, a waga urodzinowa jej to 3600 gr i 52 cm długości. Ten Maluszek też nie wygląda na najmniejszego, wręcz przeciwnie, chyba pójdzie w stronę mojego męża. Spróbuję póżniej zamieścić zdjęcia całą twarz zaprezentował wczoraj. Strasznie fajny widok.
 
Bazalku zapisać to możesz się wcześniej, ale chodzić tak od 27tc i później.
Tam jest dużo zajęć przygotowujących do porodu i ćwiczeń które nie są wskazane w czasie ciąży a jedynie na jej koniec.
Ja będę chodzić od sierpnia.
 
Małgosiu współczuję i życzę Oli szybkiego powrotu do zdrowia

Na zdjęcia czekam z niecierpliwością!!!
 
Ojejku Małgosiu to miałaś ty noc :( Tak to z tymi naszymi dziećmi bywa.

Ale fajnie że widziałaś wczoraj drugą swoją pociechę :) Wklej koniecznie zdjęcia.
 
reklama
Doxa no to obie dzisiaj będziemy opowiadać wrażenia z USG, tyle że Ty masz wcześniej a ja dopiero na 20:00!!

Małgosiu takie chyba sa uroki macierzyństwa...im większe dzieci-tym większe problemy...
A maleństwo w Twoim brzuszku ma się świetnie, więc przynajmniej ono nie chce Ci już dokładać zmartwień... ;D ;D ;D
 
Do góry