reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam dziewczynki,

No i mnie dopadło - znaczy przeziębienie :mad: - gardło drapie, łeb pęka....
z małym idę dzisiaj do lekarza - ale już z nim lepiej. Mąż też źle się czuje- jednym słowem cała rodzina chora - ale tak to jest jak się ma w domu przedszkolaka......


 
reklama
Monique Strauss pisze:
A wracając do książek Doxa to ja ostanio też jak już coś czytam to po angielsku- to ze wzgędu na pracę no i zamiłowanie do tego języka ;)

Ja to niestety "za cienka jestem w uszach" aby książki czytać po angielsku, ale te przedróbki dostosowane do poziomu fajnie się czytało ;) A Ty Monique uczysz w szkole angielskiego?
 
Doxa pisze:
O rany POLLYANNA - moja ulobiona książka!!! Mamusie, zwłaszcza dziewczynek apeluję, dopilnujcie by Wasze córunie ją przeczytały, a jak same nie czytałyście to koniecznie zróbcie to teraz!
Obawiam się, że chłopcy nie będą zainteresowani :(

co to nie wiem. nie zanm. przeczytam
 
malgosia_76 pisze:
Doxa pisze:
O rany POLLYANNA - moja ulobiona książka!!! Mamusie, zwłaszcza dziewczynek apeluję, dopilnujcie by Wasze córunie ją przeczytały, a jak same nie czytałyście to koniecznie zróbcie to teraz!
Obawiam się, że chłopcy nie będą zainteresowani :(

co to nie wiem. nie zanm. przeczytam

Małgoś - mówiłam Ci kilkakrotnie o niej ;)
 
Małgoś to jest opowieść o dziewczynce, która gra w "zadowolenie", w każdej sytuacji umie dostrzeć pozytywną stronę!
 
reklama
Do góry