reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Ciasto na tartę już w zamrażalniku...korzystam, że Natalia śpi po spacerze i nawet się dziś gotowaniem zajęłam :)
 
cześć dziewczyny

fajnie, że spotkanie się udało - nastepnym razem dotrę na 100% - tak przy okazji - fajne miejsce na spotkanie to Klif - dużo miejsca, mało ludzi...

u nas też chyba dziąsełka dają znać, ale Ignaś narazie wszystko co bierze do buzi to ssie nie gryzie, więc nie wiem czy to już zęby - a przepraszam wszystko ssie, ale na cycku to mi raz dziąsła zacisnął ::)
 

Ina dzieki :) ..... jak mi powiecie wreszcie jak zmniejsza sie fotki lub zaopatrzycie w odpowiedni programik to powklejam fotki mojego synka :) bo ja tez chce miec "slawnego syneczka" tak jak Wy :)

a propos zabkowania to moj Alanek tez zabkuje juz widac gorne jedynki jak przeswituja ale wylezc nie chca.....na szczescie Alan troszke odpuscil ;)

 
Witam babeczki  :)

Jeśli chodzi o ograniczenie dostępu do fotek to jestem jak najbardziej za, nawet proponuję ograniczyć też dostęp do wątku wspomnienia foto - tam też jest sporo naszych zdjątek ( a jak utrudniony do nich dostęp to może więcej fotek sie pojawi  ;) )

Mój małż przyszedł chory. Czyli słowa Małgosi się sprawdziły - bakterie jednak przywlókł ;)
A ja mam wizytę teściów w niedzielę -  czyli nieszczęścia chodzą parami. ;D

Zastanawiam sie czy Dawidek też nie zaczyna ząbkować. Wczoraj straaasznie marudził w nocy i nie chciał spać. W końcu usnął chyba przed drugą  :( A ja dziś ziewam cały dzień.
 
shady... juz z 10 razy o to pytalas i 10 razy Ci mowilysmy... ;)

otwierasz a Paincie... zakladka "obraz"... funkcja "rozciagnij/pochyl"... wpisujesz procenty ile tam chcesz... no i zapisujesz...
a potem robisz to co Doxa wkleja kilka razy w misiacu i sa fotki Alanka w galeryjce... ;)
 
reklama
Do góry