reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

przydałoby się na jakieś dobre ciasto albo lody zachaczyć. No ale jak tam uważacie.
Ale ten Wedel mnie kusi. ::)

Spotkajmy się tam gdzie niezmotoryzowanym będzie łatwo dojechać
 
reklama
Cześć Kobietki i Bobaski :)

W imieniu Natalki serdecznie dziekujemy za życzenia :) i przesyłamy wszystkim dużego buziaka

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*​
 
a wlasnie... o ja glupia cipa zapomnialam o dziewczynach...  ::)

...wszystkiego najlepszego dla Natalki i Magdalenki... 

 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NATALKI I MAGALENKI!!!!!! :laugh: ;D :D
A u mnie choroba .Patrycja od tygodnia jest na antybiotyku, a wczoraj musiałam pójść do lekarza z Julką, bo zaczynała kaszleć. Na szczęście gardełko ma lekko zaczerwienione i dostała tylko wit.C w kroplach, wodę morską do noska,dwa syropki i maść rozgrzewającą.Od rana jest marudna i ciągle coś jej się nie podoba.Denerwuje się chyba z powodu tego zapchanego noska, bo mnie też strasznie męczy jak mam katar.

W naszym domu jest więc mały szpital, ciagle słychać płacz i kaszel a w powietrzu unosi sie zapach azulenu.Mam nadzieję ,ze moje dziewczyny szybko wyzdrowieją i wrócą im humorki.
 
uprzejmie donoszę ;D, że mały Olivier właśnie
obiad.gif
,
ale mama po 1 łyzeczce papu, ku wielkiemu zdziwieniu Syna, zmieniła zdanie
nonono.gif

Wiem, bo Doxa, powiadomiła mnie
telefon.gif

Biedy Oli, ponoć było pysznie
lizac03.gif
 
reklama
nieee no... to moje dziecko nie ma takiej wrednej mamy...
ja zmienilam zdanie po 2 lyzeczkach... ;)

a na ten ostatni emotek, droga Malgosiu, to nawet Olivierek jest jeszcze za maly...
 
Do góry