reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witajcie kochane,

Prezesie drogi, duuuużżżżżzoooo radości, wspaniałych gości, tortu wielkiego i siedzenia w przedszkolu krótkiego :-)

Lindsay jeszcze raz moc uścisków!!!! Czekamy na zdjęcia dzielna kobieto!

Chorowitkom, dużo zdrowia.

Z Igą w przedszkolu właściwie ok. Nie bardzo chce opowiadać, wiem tylko, że tańczyła z Alexem :szok:
Gdyby mogła to przyssałaby się do mnie na cały dzień. No ale powiem szczerze, że ja również nie mogę się z nią natulić.
 
reklama
witam!
Oj,dziś miałam zakupowy dzień.... wczoraj wieczorem m. stwiradził,że musi kupić spodnie i ...pojechalismy rano do Wawy..:-Dcd w innym watku
 
Życzonka urodzinkowe dla Dziecciaczków - jak tyen czas leci - już 3 urodzinki.

Aż się boję do Was zaglądac po poprzedniej niedzielnej wytpowiedzi z efunią.

więc może sobie poczytam - a dla Was wszystkich gorące pozdowienia
 
Czesc,
My jeszcze w domu siedzimy i przyznam, ze wszyscy od tego kicka do glowy dostajemy, ale Tusiek kaszle jeszcze niesamowicie, normalnie szok ile w sobie ma tej flegmy a szkoda ze nie umie sie jej pozbyc jak dorosly, nie chce tylko zeby to na oskrzela poszlo.
Lindsay jaki slodki Miloszek, a braciszek Macius widac spelnia sie w swojej nowej roli. Duzy chlopak Ci sie urodzil:tak:
Mala i co z Zuzia? U nas wysypka byla od goraczki wiec moze i u was tez. Zdrowia zycze i caluski dla Zuzi.
Efunia a ta wysypka to ci sie dawniej tez zdazala czy teraz? Glowa do gory, bedzie dobrze.
 
a w ogole to dzien dobry.
wlazłam troche jak ze slomą.

tusiekn wysypka mi się zdarzyła kilka razy w zyciu, ale nie taka. alergolog powiedziała, ze to przekracza jej możliwości i kompetencje, lekarz rodzinny moj powiedział, ze widzi coś takiego po raz pierwszy w zyciu. i kazde kazało mi sie pokazać po szpitalu, taki jestem dziwolag jakiś...

kasiek jak ci dobrze ze masz już takie duże dzieci, ze same wyciagają cię na zakupy a nie jęczą już po 10 minutach ;-)

i życzę zdrowia wszystkim chorowitkom.
 
Witam!
Anno,no coś Ty ! pisz,pisz...
Efunia, jęczy tylko z innych powodów ;-)

Teks Naduli dziś z kościoła - Mamo pipcia mnie swędzi - a siedział ode mnie ze3 metry- i do tego spódniczka w górę :zawstydzona/y: dobrze,że jakas wspólna modlitwa była w tym czasie a nie np.kazanie :baffled:
 
Dobry wieczor,
nam dzisiejszy kaszel zlikwidował plany, wczoraj na basen tez nie wzięłam ludka, bo kasłała. I wczoraj urodziła się córeczka mojemu citecznemu bratu, jak Natalia zobaczyła jej zdjęcie i upewniła się że już się urodziła to podniosła się z hasłem "no to jedźmy!"
Zaszyłam się na cały weekend w domu i mi z tym dobrze.
 
reklama
Do góry