reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

dobry wieczór. Kasiek74 uśmiałam się :-D. Niezły tekst. Ja dzisiaj też w domu, bo mnie w piątek po południu robota zawalili :wściekła/y:. Wczoraj impreza rodzinna (fajnie było) a dzisiaj Michal zabrał dzieciaki na cały dzień, wprawdzie pracowałam ale z ulubioną muzyczką, świeczkami, herbatką, ciastem no i sama byłam i zapomniałam że też to lubię, tak cały dzień sama i święty spokój.o.:-)
 
reklama
Drzewko - ja tez coraz bardziej doceniam samotnośc. Mialam próbkę w piatek gdy Kamil był w Katowicach, a Natalia poszła spać dośc wcześnie. Idealny wieczór, choć przyznaje, że tylko raz na jakis czas ;-)
 
Witajcie,

dobrze, że się w końcu nie umówiłyśmy. Teraz i ja dołączam do chorych. Chyba złapałam od Oskara..... w sobotą wieczorem już byłam ledwo ciepła...

zdrówka dla wszystkich i spadam
 
Witam!
Hmm,Nadia w nocy gorzej, kaszel szczekający,problemze złapaniemoddechu. Prezespałysmy na siedząco przy otwartym oknie. Temperatura ponad 38. :-( Na 12.30 mamy wizyte u lek.,ale naie ma naszej ped. Ja w domku,pewnie skończy sie zwolnieniem.
 
Witam,
A my dzisiaj na kontrole. Na dodatek rozbilam resztke antybiotyku i udalo mi sie tyko troche uratowac. Wczoraj pierwszy raz od choroby polozylam Tuska do siebie, ale w nocy i tak sie obudzil bo meczyl go kaszel i wyladowal u nas.
Widze, ze wirusy nie omijaja i dopadaja Was po kolei, ja wczoraj myslalam ze sie rozloze na szczescie aspiryna mnie podleczyla.
Kasiek biedna Nadulka jak juz ma szczekajacy niedobrze, a moze wiesz ostatnie przeziebienie co miala po prostu sie nie wyleczylo.
No to zdrowka dla Was chorowitki wszystkie.
 
Dzień Dobry. Magdusiek najlepsze życzenia urodzinowe! I dużo zdrówka wszystkim. Kasiek74, straszne z tym brakiem oddechu, mocno się pochorowała. Pewnie że zwolnienie. A jak tam inne dzieciaczki? Weronika na razie się trzyma. Poleciała dzisiaj do przedszkola nie oglądając się za siebie. Tylko ukochany pluszowy piesek musi być. A w samochodzie cyklopy...
 
dzień dobry,
widzę, że szpital tu mamy jak boga.
oby skończyły się juz wszystkie choróbska!
drzewko czy Filipek wczoraj miał urodzinki? Już ma roczek? Przecież ty dopiero rodzicłaś?! No i oczywiście wszystkiego najlepszego dla Filipka! :-)
Kasiu widzę, że Nadusię rozłozyło na calego. bidulka się umęczy :-(

a u nas gorączka przez dwa dni i wysypka też.a w niedzielę jak ręką odjąć. Pozostał katarek. hmmm i nadal nei wiem co to było. Ktos mi podpowiadał, ze to może trzydniówka. Tylko chyba troszkę dziwnie jak na trzydniówkę.
a dookoła tylko słyszę od znajomych angina, zapelenie gardła, zapalenie oskrzeli, astma... :-(strasznie dzieciaczki chorują :-(
 
Jejku FILIPKU wszystkiego najlepszego z okazji roczku.
Kiedy to zlecialo tak szybko?
Mala ale trzydniowka jakby byla to wysypka chyba na samym koncu jest, a moze po prostu tak jak ci pisalam miala wysypke przy goraczce.
Bozesz jak mi sie nic dzisiaj nie klei, ledwo pranie wstawilam, ale wieszac to mi sie juz nie chce.
Magdusiek wszystkiego dobrego z okazji urodzin, zdrowia i spelnienia marzen:-)
 
reklama
tusiekn no właśnie, najpierw gorąćzka i podobno dość wysoka,a na końcu wysypka i głównie podobno na pleckach. a u nas tylko dłonie i stopki i wysypka w tym smaym czasie co gorączka.

magdusiek tez urodzinki? :-) wszystkiego najlepszego i spelnienia marzeń :tak:
 
Do góry