reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień dobry!
Zapowiada się piękny dzień!
Mieliśmy wybrać się do Góraszki, na pokazy lotnicze, ale ostatecznie uznaliśmy, że Oli jest jeszcze za mały (boi się wszelkiego hałasu, a tam jest głośno!).

Efuniu poczucie winy nie potrzebne! Jestem przekonana, że wszystkie tu obecne mamy takie chcwile, że marzymy o wysłaniu dziecka do przedszkola (czy oddaniu w czyjeś ręce, choć na trochę) ;-) A Ty dodatkowo masz drugie maleństwo! To naprawdę normalny odruch!

Lindsay gdy to zobaczyłam, od razu o Maciusiu pomyślałam, widziałaś? ORYGINALNA KOPARKA ROLLY TOYS DIGGER --PROMOCJA-- (377334542) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
dzien dobry... :-)

kurcze, od czego zaczac...

Efunia uwierz, kazdy rodzic wczesniej czy pozniej ma ochote odseparowac sie od dziecka, na krotsza czy dluzsza chwile... i chyba dziecko tez potrzebuje roznorodnosci...
Ja juz bez wyrzutow wysylam Krystiana do dziadkow czasem na dluzej niz tydzien. On uwielbia tam jezdzic... dziadek wozi go samochodem, jezdza na wies gdzie kosza trawe, chodza po lesie, jezdza taczkami, pala ognisko... wszystko, czego nie ma w domu...
...ale przedszkola zaczynam sie troche obawiac, choc sama nie umiem sprecyzowac o co mi biega... tak po prostu... :-)

Drzewko, alez Ci ten Filip wybujal... szok!!!

w ogole same cuda w galerce... :-)

Cukiereczku, gratuluje 23!!!

My jakis czas temu zaczeismy nocnikowanie, idzie calkiem sprawnie, czasem zawola, czasem drepta w miejscu i czeka na propozycje, czasem wlezie za firanke i naleje bez slowa, czasem stanie nad nonikiem i zrobi na stojaco przez majtki, a czasem uzna za swietna zabawe zlanie sie na sam srodek dywanu... najwazniejesze, ze kontroluje...
z kupskiem nedza... za firanka w gacie, albo wcale przez pare dni...

a wlasnie, bedziemy miec nowego domownika... :-)
na razie ma 3 tygodnie i jest jeszcze przy mamie, ale w sierpniu bedzie juz z nami... Poznajcie Jozina:
13547803d41ddei2.jpg

(nie musicie chwalic, rozumiem ze ciezko cos milego na temat jego wygladu powiedziec) ;-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie kochane - co moge powiedzieć - zagladam jak to mam w zwyczaju ostatnimi czasy tylko na chwilkę - bo dzieci śpią i korzystam.
Bardzo rzadko mam tak że chłopaki śpią razem :-( zazwyczaj jeden zasypia a drugi sie budzi.
Teddy - kociak cudny - imię jeszcze lepsze - ja marze o małym koteczku :tak:
Efuniu - no cóz ja też ostatnio, korzystam z okazji jak ktoś chce choć na chwilkę Mikołajka zabrać to oddaję i wiem że on się dobrze bawi - najfajniej jest jak wraca do domu - to wiem że i on i ja się za nim stęskniłam. :tak:

a co u mnie - budowa wre - od poniedziałku zaczyna powstawać dach a my już zamówiliśmy okna i drzwi wejściowe, elewację i wyrównaliśmy teren w koło domu..

chłopcy rosną - Jeremi ma skierowanie na USG jamy brzusznej bo ciągle jeszcze ma żółtaczkę. a Mikołajek ćwiczy samodzielne jedzenie - dopiero w środę poznamy wyniki naboru do przedszkoli w Gdańsku - ale chyba nic ztego nie będzie i trzeba będzie szukać prywatnego.

ja chodzę na rozmowy kwalifikacyjne w związku ze zmianą pracy. co prawda mam już pracę w przedszkolu ale szukam jeszcze może czegoś ciekawszego.

Jeremi się obudził - może uda się wstawić zdjęcia
 
Witam!
Wróciłam z Bydgoszczy. Byłam n pysznej kawce i szarlotce z Vertigo.:-) Już nie moge się doczekać nastepnego spotkania . Bardzo dziękuję Asieńko! :-)Małe zakupy też zrobiłyśmy :-D Doxa,ale myślałyśmy o Tobie,przydałabys się na zakupach :tak:

Teddy,do Ciebie kotek pasuje i wogóle jast super !
Efunia,nie martw się ,ja tez czasem mam ochote wysłać dzieci w kosmiczna podróż.To normalne !
 
Kasiek no w końcu udało Wam się spotkać z Vertigo! Macie jakieś fotki ze spotkania? No i miło mi, że myślałyście o mnie, a na zakupy to koniecznie musimy się wybrać razem :-)

Ja dzisiaj wyrwałam się po południu z domu, sama, na zakupy, a jakie plany miałam! I co? Oczywiście najwięcej dostał syńcio!! Buuuuuu, swoje zakupy będę musiała powtórzyć!!

Teddy witaj, dawno nie odzywałaś się! Kotek superowy! Śmieszną ma mordkę :-)

Anna jaki Mikołaj duży już się wydaje! Na tym quadzie wygląda jak 40-latek. No i widać, że jest super starszym bratem!! A Jeremi to jeszcze taaaki bobasek, ale słodki!!

Efunia no właśnie królewicz czy królewna z tego Tymka? Ładniutki chłopczyk! A Zosia prawdziwa dama!
 
ha, ha dobre! Miało być 4-latek :-) Anno przepraszam!!

Dzień dobry!
Teddy no i słusznie, że nie oczekiwałaś, bo o tej porze w niedzielę to wiesz ;-)
 
dzień dobry

anno tymek jak zobaczył tego quada na zdjęciu prawie oszalał :-D

wczoraj byliśmy na festynie, imprezie organizowanej przez firmę mojego męża. całkiem fanie tylko nasze dzieciaki trochę za małe na te wszytskie rzeczy. tymek bał sie nawet sam skakac na dmuchanym zameczku, nie mowiąc o wielkim zamku do zjeżdzania. na jeepie nie siegał do pedałów, kokursy tez były dla starszych dzieciaków, ale on i tak bawił sie przednio biegając w te i z powrotem :-)

teddy kotek z twarzy niezwylke sympatyczny ;-)

doxa
on twierdz ze jest księżniczką albo królewiczem. mowi tez ze dziewczyny malują paznokcie i zaraz dodaje "no i ja". marzy o tych paznokciach okropnie :-D
 
reklama
Anna jaki Mikołaj duży już się wydaje! Na tym quadzie wygląda jak 40-latek. No i widać, że jest super starszym bratem!! A Jeremi to jeszcze taaaki bobasek, ale słodki!!

Doxa boski komentarz - usmiałam się do łez - szybko rośnie ten mój chłopak.

A my dzisiaj wybieramy sie popołudniu do zoo - moze tak koło 16 będzie już mniejszy upał.

Mąż cały weekend pisał prace zaliczeniową - więc ja sama byłam z chłopakami - a teraz planuje niecnie to wykorzystać jako kartę przetargową - na wolną chwilę dla siebie :-)
 
Do góry